"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Ощадбанк інформує

7 жовтня 2004 - 14:51

ВАТ “Державний ощадний банк України” реалізує в життя цілий ряд соціальних програм, розроблених Кабінетом Міністрів України.

Як повідомив заступник начальника обласного управління ощадбанку Микола Гупало, перша з них стосується виплат компенсації по вкладах та викупу облігацій цільової безпроцентної позики 1990 року.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 1254 від 22.09.2004 року відділеннями Ощадбанку Запорізької області буде проводитись викуп у громадян України облігації цільової безпроцентної позики 1990 року.

Викуп облігацій буде здійснюватись у громадян України по таких видах товарів: кольорові телевізори, холодильники “Мінськ”, печі “СВЧ”, швейні машини, пральні машини та комп’ютери.

Облігації цільової безпроцентної позики 1990 року придбані в установах Ощадного банку СРСР, що діяли на території інших республік колишнього СРСР до оплати не приймаються.

Сьогодні отримано перший транш коштів, призначених для викупу цільових облігацій.

Викуп облігацій у їх власників буде здійснюватись тільки відділеннями Ощадбанку при безпосередньої явці у відділення власника облігації або його довіреної особи.

Для викупу облігації необхідні: облігація або ощадна книжка по компенсаційному рахунку (якщо такий рахунок відкритий) та паспорт або замінюючий його документ.

У разі наявності компенсаційного рахунку довірена особа може отримати компенсаційну суму по облігації на підставі довіреності, складеної на картці компенсаційного рахунку.

При пред’явленні облігації її викуп у довіреної особи здійснюється по довіреності, оформленої в нотаріальній конторі.

У разі смерті власника облігації, викуп облігації у спадкоємців здійснюється на підставі нотаріально оформленого заповідального розпорядження або свідоцтва про право на спадщину.

Облігації по таких видах товарів, як: холодильники “Зил”, міні-трактори, мотоцикли, відеомагнітофони та легкові автомобілі у поточному році викупу не підлягають.

Водночас повідомляємо, що згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 306 від 11.03.2004 р. в п.р. здійснюється виплата компенсації вкладникам в межах проіндексованого вкладу, але не більш ніж 50 грн. по одному рахунку кожного вкладника, якщо ця сума компенсації не була отримана в 2002-2003 роках, а також спадкоємцям вкладників, померлих в 1997 – 2004 роках, які не отримали компенсацію протягом 1997-2003 року, в межах проіндексованого вкладу, але не більш ніж 150 грн.

 

Програма погашення заборгованості по заробітній платі збанкрутілих та ліквідованих підприємств агропромислового комплексу

 

Для здійснення перерахувань сум заборгованості із заробітної плати збанкрутілих та ліквідованих підприємств агропромислового комплексу за станом на 01 січня 2004 року на особові рахунки одержувачів – працівників збанкрутілих та ліквідованих підприємств агропромислового комплексу – управління сільського господарства і продовольства районних держадміністрацій відкривають поточні рахунки фізичним особам – одержувачам.

Кошти на погашення заборгованості із заробітної плати збанкрутілих та ліквідованих підприємств агропромислового комплексу за станом на 01 січня 2004 року, можуть перераховуватися держадміністраціями і на рахунки, що відкриті самими фізичними особами в установах ВАТ "Ощадбанк", які є працівниками збанкрутілих та ліквідованих підприємств.

Для отримання перерахованої заборгованості із заробітної плати одержувачу необхідно мати паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного коду та ощадну книжку (у разі наявності поточного рахунку).

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Запоріжців відзначено державними нагородами з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 191 812 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 187 897 підтверджених випадків COVID-19

Он-лайн флешмоб «У єдності сила» об’єднав запоріжців з різних куточків області

Заходи з нагоди Дня Соборності України

Олександр Старух – на прямому зв’язку із запоріжцями

Робоча група по кар’єру представила свої перші напрацювання

Володимир Зеленський: 23 січня в Україні буде оголошено жалобу через трагедію в будинку для літніх людей у Харкові

Безпека людей у інтернатах – питання номер один!

Аварійні служби мають бути готові до різких змін погоди