"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Відбулось засідання робочої групи з питань заборгованості по виплаті заробітної плати

8 жовтня 2004 - 14:18

Комісія заслухала керівників територій та підприємств-боржників Мелітопольського району, а також Заводського, Шевченківського, Орджонікідзевського районів Запоріжжя.

Заборгованості Мелітопольського району в загальній сумі заборгованості області становить 164,3 тис. грн. Робота 4 підприємств - боржників викликає стурбованість. Комісія доручила райдержадміністрації скласти графік погашення заборгованості КП «Фруктовське», СБК «Таврія», ЗАТ «ПМК-119 «Мелітопольводбуду», а щодо ТОВ «Запорізька мехколона -14» розглянути питання його ліквідації. На території району воно не працює, лише зареєстроване.

За інформацією райадміністрації з 11 підприємств-боржників Заводського району 4 не спроможні виконати Указ Президента України до 1 грудня. Найбільш проблемним є ЗАТ «Чорметремонт». А. Світлицький запропонував направити листа до прокуратури і порушити кримінальну справу.

В Орджлнікідзевському районі 19 підприємств є боржниками. На початок року таких було 29. Сума заборгованості понад 1,5 млн. грн. Найбільша вона у ЗАТ «Запоріждеревконструкція». До 1 листопада комісія зобов’язала керівництво підприємства вирішити проблему.

В Шевченківському районі сума боргу на 1. 09 становила 441,4 тис. грн. У жовтні очікується виникнення її на підприємствах комунальної власності. На засіданні комісії заслухані ВАТ «Авто», ЗАТ «Квіт»,ВАТ «АТП №12355», ЗКП «Комунтрансекологія» та ДК СП «Ритуал». Останні два пообіцяли у жовтні з боргами розрахуватися.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський розпочав термінове засідання РНБО

Запорізька область долучилась до другого Національного плану дій “Жінки, мир, безпека”

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт положення про дуальну форму здобуття освіти

Заступниця голови ОДА Олена Теряєва розповіла про нові обмеження карантину у «помаранчевій» зоні та про стан готовності медичних закладів

Визначено лауреатів премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького

Мешканцям області пояснили, що неможливо захворіти на грип та COVID одночасно

В Україні зафіксовано 7 342 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Іноземці, які постійно проживають в Україні, та біженці матимуть можливості здобути вищу освіту за кошти державного та місцевого бюджетів

Мінсоцполітики інформує про діяльність Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»

Оголошено обласний конкурс учнівських робіт «Мій погляд на енергозбереження»

Проведено перше засідання робочої групи з вирішення податкових питань фермерів