"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Відбулось засідання робочої групи з питань заборгованості по виплаті заробітної плати

8 жовтня 2004 - 14:18

Комісія заслухала керівників територій та підприємств-боржників Мелітопольського району, а також Заводського, Шевченківського, Орджонікідзевського районів Запоріжжя.

Заборгованості Мелітопольського району в загальній сумі заборгованості області становить 164,3 тис. грн. Робота 4 підприємств - боржників викликає стурбованість. Комісія доручила райдержадміністрації скласти графік погашення заборгованості КП «Фруктовське», СБК «Таврія», ЗАТ «ПМК-119 «Мелітопольводбуду», а щодо ТОВ «Запорізька мехколона -14» розглянути питання його ліквідації. На території району воно не працює, лише зареєстроване.

За інформацією райадміністрації з 11 підприємств-боржників Заводського району 4 не спроможні виконати Указ Президента України до 1 грудня. Найбільш проблемним є ЗАТ «Чорметремонт». А. Світлицький запропонував направити листа до прокуратури і порушити кримінальну справу.

В Орджлнікідзевському районі 19 підприємств є боржниками. На початок року таких було 29. Сума заборгованості понад 1,5 млн. грн. Найбільша вона у ЗАТ «Запоріждеревконструкція». До 1 листопада комісія зобов’язала керівництво підприємства вирішити проблему.

В Шевченківському районі сума боргу на 1. 09 становила 441,4 тис. грн. У жовтні очікується виникнення її на підприємствах комунальної власності. На засіданні комісії заслухані ВАТ «Авто», ЗАТ «Квіт»,ВАТ «АТП №12355», ЗКП «Комунтрансекологія» та ДК СП «Ритуал». Останні два пообіцяли у жовтні з боргами розрахуватися.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

У Запоріжжі пройшла екологічна акція з нагоди Міжнародного дня чистих берегів

Жителі міста Запоріжжя звернули увагу влади на екологічні проблеми області

В Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Запорізьким спортсменам призначено стипендії Президента України

До уваги громадян!

Фінансування освіти у 2021 році збільшиться на 34 мільярди гривень

Понад 12,9 млн гривень вже в бюджеті

Триває робота над проєктом Стратегії воєнної безпеки на основі новітньої Стратегії нацбезпеки України, запропонованої Президентом

У Запорізькій області нагородили переможців конкурсу «Батько року»

Заступник голови обласної державної адміністрації Теряєва Олена Геннадіївна

В Україні зафіксовано 3 228 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19