"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Сін провів нараду щодо залучення пенсіонерів до одержання пенсій в установах банків

11 жовтня 2004 - 14:34

З 1999 року пенсіонери можуть користуватися подібною послугою. В нашій області 27 банків здійснюють виплати пенсій, обслуговуючи 13 % пенсіонерів. Показник один з найнижчих в державі. В Дніпропетровську він становить 37 %, а в середньому в Україні – 21 %. Двостороння зустріч представників  Пенсійного Фонду в області  і банкірів  повинна стати початком плідної співпраці.

«Виплати пенсій через банки – вигідно і пенсіонерам, і державі. Послуги пошти є важким тягарем  для бюджету пенсійного фонду. 1 млн.грн. на рік витрачається  в області лише на те, щоб доставити гроші пенсіонерам. Сума майже адекватна обсягу місячної виплати пенсій в такому районі, як Новомиколаївський». - сказав на зустрічі начальник головного управління Пенсійного Фонду України в області Анатолій Казачук. В той же час банки обслуговують безкоштовно не тільки пенсіонерів з нарахуванням їм відсотків вкладу, а й Пенсійний Фонд, не беручи з нього плату за перекази пенсій.

Як зазначив О. Сін, банки повільно запроваджують вигідні для ветеранів форми обслуговування. Банкіри пообіцяли переглянути  умови обслуговування, запровадити деякі пільги з підвищеним відсотком нарахувань. Представники відділення Пенсійного Фонду в області зобов’язалися довести до кожного пенсіонера інформацію про всі банки і їх філіали.

Щодо фінансового стану банків, то він знаходиться під постійним контролем держави. І це треба роз’яснювати постійно, адже в  усіх ще в пам’яті історія з банком «Слов’янський».

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

У Запоріжжі пройшла екологічна акція з нагоди Міжнародного дня чистих берегів

Жителі міста Запоріжжя звернули увагу влади на екологічні проблеми області

В Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Запорізьким спортсменам призначено стипендії Президента України

До уваги громадян!

Фінансування освіти у 2021 році збільшиться на 34 мільярди гривень

Понад 12,9 млн гривень вже в бюджеті

Триває робота над проєктом Стратегії воєнної безпеки на основі новітньої Стратегії нацбезпеки України, запропонованої Президентом

У Запорізькій області нагородили переможців конкурсу «Батько року»

Заступник голови обласної державної адміністрації Теряєва Олена Геннадіївна

В Україні зафіксовано 3 228 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19