Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Оріхівська ЦРЛ отримала нове сучасне медобладнання

19 липня 2011 - 15:12

Голова Запорізької облдержадміністрації Борис Петров відвідав оновлені відділення Оріхівської центральної районної лікарні.

Керівник області передав медперсоналу документи на медичне обладнання для відділень реанімації, гінекології та хірургії.

За словами головного лікаря Олени Петровської, отриманий операційний стіл, дев’ятирефлекторна лампа дозволять хірургам працювати в більш комфортних умовах. Надавати якісну допомогу пацієнтам буде простіше. Радіють медики і двом кондиціонерам, які підтримуватимуть в операційній і реанімаційній прийнятну температуру.

- Давно для себе відзначив:  працівники медицини рідко просять щось для себе. Для вас найважливіше - пацієнт. Радість хірургів, які зможуть працювати, використовуючи нову лампу і новий стіл, безперечно, добре зрозуміла фахівцям. Але все ж бажаю, щоб це обладнання використовувалося  якомога рідше. Нехай житtлі району будуть здорові, - звернувся Борис Петров до персоналу лікарні.

На думку голови облдержадміністрації, медицина - це та сфера, яка завжди потребуватиме капіталовкладень. Питання поліпшення якості медичного обслуговування стоїть на особливому контролі. І, як бачимо, крок за кроком до цієї  мети наближаємося.

Цього року в Оріхівській лікарні було завершено ремонт хірургічного та маніпуляційного відділень, замінено вікна в гінекологічному відділенні, відремонтовано коридор приймального відділення, проведено роботи по з’єднанню  відділень хірургії та реанімації.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Впродовж доби окупанти завдали 474 удари по 13 населених пунктах Запорізької області

Запоріжців запрошують до участі у Всеукраїнському тренінгу з кар’єрного консультування молоді

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1293-го дня війни

«Діалог влади та бізнесу»: на порядку денному – бронювання працівників критично важливих підприємств

Підприємці Запоріжжя і області!

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 08.09.2025

У Запоріжжі ветерани війни змагалися у першому обласному турнірі з шахів

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: діти з тимчасово окупованого Дніпрорудного відпочили на Київщині

Виплати на проживання для найбільш вразливих категорій ВПО продовжено ще на пів року

У центрах обслуговування клієнтів «Запоріжжяообленерго» дбають про доступність для споживачів

Впродовж доби окупанти завдали 449 ударів по 17 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1292-го дня війни