Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Заступник голови облдержадміністрації Лариса Сізінцова вручила міжнародну нагороду четвертокласниці Яні Жужі із села Мала Білозерка

12 жовтня 2004 - 15:38

Учениця обласної гімназії інтернатного типу „Дивосвіт”, що у селі Мала Білозерка Василівського району, Яна Жужа стала переможницею щорічного міжнародного конкурсу „За мир та співробітництво 2004” у рамках проекту „Діалог культур. Форум 2004” у Барселоні (Іспанія). Конкурс проводиться серед учнів середніх шкіл різних країн світу у номінаціях: малюнок, казка, театр, культурний проект.

Рішенням міжнародної конкурсної комісії на урочистому заході в Барселоні 21 вересня цього року Генеральному консулу України Ю.П.Халіпову вручено Грамоту дипломанта конкурсу, якою відзначена робота Яни Жужі. Дівчинка написала казку про Олександра і Марію і додала до неї малюнки. У гімназії „Дивосвіт”, де великого значення надають розвитку творчих задатків дітей, Яна захоплюється малюванням, пише вірші, казки. Тут навчається і її старший брат.

Почесну нагороду, квіти та подарунок дівчинці вручила заступник голови облдержадміністрації Лариса Сізінцова. Вона побажала їй, її батькам і вчителям нових творчих успіхів, подальшого розквіту юного таланту. Тепло привітали Яну з нагородою вчителька Інна Шевчук, заступник директора гімназії „Дивосвіт” Лариса Сопіна, численні журналісти.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Служити людям у прифронтовому регіоні: 11 років роботи Національної поліції

Діалог влади та бізнесу: актуальні питання загальнообов’язкового державного соціального страхування

Спека, дефіцит електроенергії та графіки відключень: у Запоріжжі пояснили ситуацію в енергосистемі

«Те, що демонструє Запорізький регіон, – це справжні опір та стійкість», – делегації Посольства Королівства Бельгії та УВКБ ООН – у Запоріжжі

Нові міжнародні перемоги запорізьких спортсменів

Прощання з Миколою Олександровичем Фроловим

Затишок у лікарні: як «Простори турботи» допомагають маленьким пацієнтам та їхнім батькам

3 липня – День створення Кирилівської громади

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 03.07.2026

Упродовж доби окупанти завдали 880 ударів по 62 населених пунктах Запорізької області

Від ідей до дій: у Запоріжжі презентували Концепцію безбар’єрного міського середовища на засадах універсального дизайну

Спільна робота, яка рятує життя: до Запорізької області з робочою поїздкою приїхали представники ЮНІСЕФ