"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Сьогодні у Новобогданівці Мелітопольського району відбулося чергове засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної події

12 жовтня 2004 - 16:32

У Новобогданівку „прийшов” газ

 

Сьогодні у Новобогданівці Мелітопольського району відбулося чергове засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної події під керівництвом першого заступника міністра з питань житлово-комунального господарства Юрія Хіврича та за участю керівників задіяних служб. Основною темою обговорення було визначення завдань, які необхідно виконати до настання холодів. Вже відремонтовано понад 2500 постраждалих житлових будинків. Але кількість заяв на ремонти від мешканців постійно зростає. Зокрема, на цей час 280 додаткових актів щодо ремонту не забезпечені фінансуванням. Та й будівельники, зважаючи, що осінньо-зимовий сезон наступає на п”яти, працюють у вкрай жорсткому режимі. Заступник голови облдержадміністрації Олександр Сін запевнив, що всі роботи будуть профінансовані і виконані. Але це – справа часу. До кінця поточного року з резервного фонду Кабінету міністрів України буде виділено 16 млн. грн., які будуть використані на заплановані роботи.

Виконання попередніх обіцянок не дають підстав для сумнівів. Зокрема, щодо вчасної готовності до опалювального сезону. Як і планувалося, він розпочнеться 15 жовтня. Готові до роботи відремонтовані котельні у селах Спаському, Відродженні. А в Новобогданівці у цей день, після засідання, відбулася довгоочікувана подія – пуск газу. Прем”єр-міністр України В.Ф.Янукович слово, дане сільчанам під час свого візиту 1 вересня, дотримав. 15 жовтня голубе паливо почне зігрівати теплом Новобогданівську школу, дитячий садок і лікарню.

На засіданні також зазначалося, що на 2005 рік для ліквідації наслідків надзвичайної події передбачено цільову субвенцію на суму 10 млн. грн. Для міністерства оборони України, яке приступило до утилізації боєприпасів, до кінця поточного року виділено 1,9 млн. грн., на 2005 рік передбачено 65 млн. грн.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

У Запоріжжі пройшла екологічна акція з нагоди Міжнародного дня чистих берегів

Жителі міста Запоріжжя звернули увагу влади на екологічні проблеми області

В Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Запорізьким спортсменам призначено стипендії Президента України

До уваги громадян!

Фінансування освіти у 2021 році збільшиться на 34 мільярди гривень

Понад 12,9 млн гривень вже в бюджеті

Триває робота над проєктом Стратегії воєнної безпеки на основі новітньої Стратегії нацбезпеки України, запропонованої Президентом

У Запорізькій області нагородили переможців конкурсу «Батько року»

Заступник голови обласної державної адміністрації Теряєва Олена Геннадіївна

В Україні зафіксовано 3 228 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19