"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Заступник голови облдержадміністрації Лариса Сізінцова взяла участь в урочистому відкритті спортивного майданчика біля середньої школи № 98 у Запоріжжі

14 жовтня 2004 - 14:18

Вихованці середньої школи № 98 на новому спортивному майданчику зі штучним покриттямВ обласному центрі це перший сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям, на якому можна цілорічно займатися 12 видами фізкультури і спорту. Це – реальне втілення у життя всеукраїнської програми „Наше майбутнє”, ініційованої федерацією футболу України і підтриманою Урядом України. За дорученням прем’єр-міністра Віктора Януковича у кожному регіоні України почалося будівництво таких майданчиків. У нашій області до 1 листопада їх буде відкрито 16. Як уже повідомлялося, перший такий спортивний майданчик на селі відкрився 11 жовтня у Нововасилівці Приазовського району. А нині – перша ластівка у Запоріжжі.

У вітальному слові Л.Сізінцова відзначила велике значення для виховання підростаючого покоління фізкультури і спорту. Приємно, що влада і в центрі і на місцях конкретними справами сприяє фізичному і духовному гарту юного покоління.

Мер Запоріжжя зазначив, що  ця неординарна подія співпала із знаменною датою – 61-ю річницею визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Завойований старшими поколіннями мир і спокій юне покоління покликане примножувати добрими справами у навчанні, спорті, дбайливому ставленні до ветеранів війни і праці.

Л.Сізінцова і Є.Карташов вручили учням більше десятка футбольних м’ячів. На честь свята на новенькому майданчику відбувся матч юних спортсменів з міні-футболу.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також