Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізьким аграріям треба активізувати роботу з підготовки ґрунтів до посіву озимини

5 серпня 2011 - 14:11

Під час Всеукраїнської селекторної наради

На всеукраїнській селекторній нараді, яку провів перший заступник міністра агропромислового комплексу Микола Безуглий, розглядалися питання завершення збору ранніх зернових, розрахунків з Аграрним фондом України по форвардних контрактах та підготовки ґрунтів до посіву озимини.

Запорізька область своєчасно та успішно завершила збирання ранніх зернових культур на відміну від західних та північних регіонів України, де внаслідок значних опадів врожай зібрано лише на 50-60% територій, а частину врожаю дощі взагалі знищили.

Щодо розрахунків з Аграрним фондом України по форвардних контрактах, які були укладені навесні, Міністерство теж не має особливих претензій до запорізьких аграріїв.

Проте підготовка ґрунтів до посіву озимини викликає занепокоєння уряду. В області поки що підготовлено лише 45% земель від запланованої площі, і Микола Безуглий звернувся до запорізьких аграріїв з вимогою активізувати роботу в цьому напрямку.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Новий етап в історії університету: в ЗНУ представили нового ректора

Підготовка медзакладів до зими та нове медичне обладнання: ВООЗ – із робочою поїздкою в Запорізькій області

У Запоріжжі зростає захворюваність на кашлюк: як уберегтися від хвороби

Навіки – 44: у Запоріжжі відкрили меморіальну табличку на честь полеглого Захисника Віталія Чуйка

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 08.09.2025

У Запоріжжі обговорили особливості реалізації державної іпотечної програми «єОселя»: розширені можливості для прифронтових регіонів

Запорізька веслувальниця Людмила Бабак здобула дві бронзи на чемпіонаті світу з каное-марафону

Впродовж доби окупанти завдали 474 удари по 13 населених пунктах Запорізької області

Запоріжців запрошують до участі у Всеукраїнському тренінгу з кар’єрного консультування молоді

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1293-го дня війни

«Діалог влади та бізнесу»: на порядку денному – бронювання працівників критично важливих підприємств

Підприємці Запоріжжя і області!