Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Голова облдержадміністрації Володимир Березовський зустрівся з делегацією торгово-індустріальної палати міста Магдебурга Федеративної Республіки Німеччини на чолі з президентом ТІП Клаусом Хікманом

2 листопада 2004 - 13:18

Наша область підтримує партнерські стосунки з Магдебурзькою торгово-індустріальною палатою вже 5 років поспіль. Це третій візит німецьких бізнесменів до Запоріжжя. Під час перших двох підписані Договір намірів між ЗОСПП «Потенціал», ЗДУ і німецькими фірмами «Фер» і «Сімакон» про створення центру менеджменту і навчання «Навчальна фабрика» при держуніверситеті. Метою ж візиту запорізької делегації до Магдебурга в квітні 2001 року було вивчення досвіду землі Саксонія-Анхальт в сфері інноваційної регіональної політики. Як сказав Володимир Березовський, наші зв’язки мають хороші результати і прекрасні перспективи.

Нинішній візит німецької делегації є логічним продовженням початої роботи по втіленню в життя прийнятих спільних рішень. Коло інтересів гостей розширилось. Якщо раніше їх цікавила наша металургія, машинобудування і сільське господарство, то нині ще й банківська та туристична сфери. Німецька делегація запропонувала свої послуги в плані проходження стажування запорізьких студентів на підприємствах Німеччини.

Взаємовигідне співробітництво Запорізької області і міста Магдебурга дозволить в подальшому створити спільні ринки товарів і послуг, капіталу і робочої сили.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

День спротиву окупації Криму: у Запоріжжі підняли кримськотатарський прапор

Крим: 12 років спротиву

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1463-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 26.02.2026

Загалом впродовж доби окупанти завдали 720 ударів по 31 населеному пункту Запорізької області

60 хвилин бігу заради пам’яті: у Запоріжжі відкрито реєстрацію на всеукраїнський забіг

«Українці потребують більшої підтримки, щоб подолати виклики, які виникли через війну»: делегації Конгресу США та УВКБ ООН відвідали Запорізьку область

Два мільйони гривень на енергонезалежність: запорізькі підприємці можуть повернути частину витрат на генератори та СЕС

Від генераторів до пального: запорізькі ФОПи можуть отримати до 15 тисяч гривень на безповоротній основі

ЗВІТ НАЧАЛЬНИКА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІВАНА ФЕДОРОВА ЗА 2 РОКИ РОБОТИ (2024 - 2026 РОКИ)

Останній Прометей Донбасу: кінопоказ фільму у Запоріжжі

Нова категорія в Реєстрі збитків: «Вимушене переміщення за кордон»