Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Область готується до розгляду на засіданні Уряду питання об’єктів незавершеного будівництва

16 серпня 2011 - 16:14

Область готується до розгляду на засіданні Уряду питання об’єктів незавершеного будівництва

17 серпня голова Запорізької облдержадміністрації Борис Петров візьме участь у розширеному засіданні Кабінету Міністрів України, де будуть розглянуті питання об’єктів незавершеного будівництва.

За результатами інвентаризації, яку було проведено у червні-липні поточного року, на території Запорізької області знаходиться 719 таких об’єктів, 152 з яких - об’єкти житлового будівництва загальною площею 716800 квадратних метрів. 28 об’єктів загальною площею 446300 метрів квадратних перебувають у стадії будівництва. Будівництво 124 об’єктів загальною площею 270500 метрів квадратних законсервовано. 77 з них вирішено добудувати за допомогою державної програми «Доступне житло», обласної програми «Сільське подвір’я», деяких інших програм та субвенцій державного, обласного та місцевих бюджетів.

Згідно із затвердженою у травні 2011 року сесією облради Комплексною програмою житлового будівництва в Запорізькій області цього року передбачено введення в експлуатацію 8 об’єктів житлового будівництва загальною площею 32500 метрів квадратних. Три з них, а саме: житловий будинок на 144 квартири (після реконструкції гуртожитку) по вул.. Бочарова у місті Вільнянськ, будинок на 48 квартир по вул.. Розваги у місті Запоріжжя та друга черга 6-ти поверхового будинку по вул. Брів-ла-Гайард у місті Мелітополь на 16 квартир вже  введені в експлуатацію у другому кварталі цього року. На черзі - 16-ти поверховий будинок у місті Енергодар, 9-ти поверховий будинок у місті Бердянськ та 3 житлові об’єкти у місті Запоріжжя.

Цього року в Запорізькій області з різних джерел здійснюється фінансування також будівництва  87 об’єктів нежитлового призначення.

На 2012 рік заплановано більш активну роботу стосовно доведення до готовності об’єктів незавершеного будівництва як житлового, так і нежитлового призначення.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Наука, що працює на відбудову: у Запоріжжі відзначили студентів-дослідників

Від найпростішого укриття до сучасної «підземної» школи: перші тижні навчання учнів Козацького ліцею

Нові вимоги для української промисловості: запроваджено технічний регламент машин за європейськими нормами

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 27.12.2025

Впродовж доби окупанти завдали 485 ударів по 22 населених пунктах Запорізької області

Новий етап життя: запорізькі ветерани отримали сертифікати на житло

Нагорода за високі спортивні досягнення: кращим спортсменам Запорізької області вручили грошові сертифікати

Державна підтримка бізнесу в умовах війни: компенсація збитків та страхування від воєнних ризиків

Місце родинного затишку: дитячий будинок сімейного типу отримав ключі від просторого будинку в Запоріжжі

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 26.12.2025

Стан інтернет-підключення закладів соціальної сфери

Прямий зв’язок із владою: відбулася гаряча лінія з керівницею апарату ЗОДА Оксаною Кірчевою