Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

«Покрова на Хортиці» - візитівка області для інвесторів

18 серпня 2011 - 14:00

«Покрова на Хортиці» - візитівка області для інвесторів

Минулого року в Запорізькій області відбувся Всеукраїнський фестиваль «Покрова на Хортиці», який зібрав понад  пів тисячі учасників з усіх регіонів України. Успіх масштабного заходу надихнув керівництво облдержадміністрації на те, щоб цього року розширити рамки фестивалю і можливо навіть  об’єднати з проведенням міжнародного інвестиційного форуму в Запоріжжі. Задумами щодо проведення «Покрови на Хортиці» голова облдержадміністрації Борис Петров поділився з журналістами під час Всеукраїнської виставкової акції «Барвиста Україна». Нагадаємо, що свою експозицію Запорізька область представила за пріоритетними напрямками розвитку – інвестиції, екологія та туризм.

- Запорізька область має унікальний потенціал. Вона об’єднує в собі промислові потужності з цікавими туристичними перлинами, - підкреслив Борис Петров. – Тут все – і широкі можливості для інвестицій у виробництво, і можливості привернути увагу до історії цілої держави, до її культурної спадщини. Тож «Покрова на Хортиці»  має такі ж можливості привернути увагу потенційних інвесторів, як і міжнародний інвестиційний форум, який ми також плануємо провести цього року в Запоріжжі. Крім того, до участі у фестивалі ми запросили представників української діаспори, колективи національних культурних спілок, адже головний девіз фестивалю – Хортиця об’єднує.  Це надасть можливість продемонструвати гостям нашого краю всі потужності  регіону -  від промисловості до туризму. Показати все,  чим ми багаті,- підкреслює очільник регіону.

Також керманич регіону повідомив, що цього року фестиваль «Покрова на Хортиці» дивуватиме своїх гостей масштабними козацькими баталіями у Савутиній балці.  Вже зараз ведуться роботи з постановки дійства його режисером, заслуженим діячем мистецтв Євгеном Головатюком. Організатором фестивалю традиційно виступає управління культури та туризму облдержадміністрації.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Юрій Малашко: “Громада - це не про населений пункт. Громада - це про людей”

7 грудня відбудеться гаряча лінія з заступником голови ОДА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 07.12.2023, 652 доба

112 ударів по 22 населених пунктах Запорізької області – мирні жителі не постраждали

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 651-го дня війни

У Запоріжжі в день Збройних сил України передали автівки військовим та правоохоронцям

Юрій Малашко разом з вихованцями освітнього закладу області привітали бійців зі Днем Збройних сил України

Стартує сервіс замовлення квитків для військових від Укрзалізниці

Юрій Малашко привітав з Днем Збройних сил України бійців на передовій

Призначено нового очільника Регіонального управління Сил територіальної оборони «Схід»