"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Світлицький тепло привітав працівників соціальної сфери області з професійним святом

4 листопада 2004 - 13:44

Представники семитисячного загону працівників соціальної сфери області зібралися в обласному музично-драматичному театрі на урочистості з нагоди професійного свята. Їх тепло привітали керівники області і міста Запоріжжя, провідних підприємств і громадських організацій області.

Вітаючи трудівників соціальної сфери, перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Світлицький відзначив, що  проявляти милосердя і доброту неможливо зобов”язати інструкцією, якщо їх нема у душі і в поклику серця.

„Саме від вас (працівників соціальної сфери – прим. прес-служби), в кого поєднуються ці людські якості і професійний досвід, безпосередньо залежить  успішна реалізація державної соціальної політики, виконання програми діяльності Уряду “Послідовність. Ефективність. Відповідальність”.

А. Світлицький з приємністю повідомив про величезний внесок працівників органів праці та соціального захисту населення, Пенсійного фонду, служби зайнятості, фонду соціального страхування в реалізацію на місцях державної програми соціального захисту населення. Наприклад, цей рік  був дуже напруженим для  найбільш численного загону працівників соціальної сфери області – органів праці та соціального захисту населення. Адже значно розширилося коло повноважень цих органів, зросла відповідальність за реалізацію  державних, регіональних та місцевих соціальних програм, посилилася роль колективних договорів у житті трудових колективів.

У цьому напрямку органи виконавчої влади та місцевого самоврядування плідно співпрацюють з об’єднаннями профспілок, обласним союзом промисловців та підприємців “Потенціал”. Сьогодні в області укладено понад 2,8 тис. колективних договорів, дія яких розповсюджується на 470 тисяч громадян, - це 92,3 % найманих працівників. Майже 60% колдоговорів передбачають підвищення рівня оплати праці.

Розмір середньомісячної заробітної плати в області протягом січня – вересня поточного року збільшився з 582 до 709 грн., або на 21,7 %. За цим показником область посідає третє місце в Україні після м.Києва та Донецької області.

Суттєві позитивні зрушення спостерігаються із погашенням боргів по заробітній платі. За останні 2 роки заборгованість  зменшилася майже вдвічі і за станом на 1 жовтня  склала 30 млн.грн., що на 16,5 % менше, ніж на початок року.

А. Світлицький вручив великій групі працівників соціальної сфери Грамоти облдержадміністрації.

Майстри мистецтв дали великий концерт для учасників урочистостей.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

У Запоріжжі пройшла екологічна акція з нагоди Міжнародного дня чистих берегів

Жителі міста Запоріжжя звернули увагу влади на екологічні проблеми області

В Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Запорізьким спортсменам призначено стипендії Президента України

До уваги громадян!

Фінансування освіти у 2021 році збільшиться на 34 мільярди гривень

Понад 12,9 млн гривень вже в бюджеті

Триває робота над проєктом Стратегії воєнної безпеки на основі новітньої Стратегії нацбезпеки України, запропонованої Президентом

У Запорізькій області нагородили переможців конкурсу «Батько року»

Заступник голови обласної державної адміністрації Теряєва Олена Геннадіївна

В Україні зафіксовано 3 228 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19