Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

До кінця року заборгованість із заробітної плати має бути менше 18 млн. грн.

19 серпня 2011 - 09:56

До кінця року загальна заборгованість підприємств Запорізької області перед працівниками має бути скорочена щонайменше до 18 млн. грн. Таке завдання керівництво  обласної виконавчої влади поставило під час міжвідомчої наради, яка пройшла за участю представників підприємств-боржників, прокуратури та інших контролюючих органів. Зокрема, заступник голови ОДА Микола Ярмощук зазначив, що темпи погашення заборгованості на підприємствах області нижчі, ніж у деяких регіонах.

- Приміром, у Дніпропетровську заборгованість із заробітної плати скоротилася на 26%, у Полтавській області – на 20 %. Ці показники поки що більші від тих, які маємо в Запорізькому регіоні – 14%, - повідомив  Микола Ярмощук. - Отже, позитивний приклад ефективної роботи виконавчої влади та контролюючих органів є, треба тільки не зволікати з виконанням поставлених задач і робити все належне для сплати боргів перед працівниками на підприємствах області. Станом на 1 серпня  лише у Бердянському, Гуляйпільському та Пологівському районах повністю погасили заборгованість із заробітної плати. На інших територіях  ще є над чим працювати.

Посадовець також наголосив, що найбільша сума заборгованості накопичилася на підприємствах державної форми власності. У півтора раза з початку року зросла заборгованість на комунальних підприємствах. Загальна ж сума боргу в Запорізькій області станом на 12 серпня поточного року становить 44,9 млн. грн. Найбільшими боржниками залишаються підприємства «Кремнійполімер» та «Радіоприлад», які станом на 12 серпня мали заборгованість 8,5 та 13,2 млн. грн.. відповідно.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Впродовж доби окупанти завдали 362 удари по 9 населених пунктах Запорізької області

Відкрито можливість подання заяв для вступу на бакалавра

Відбудова зруйнованих будинків в Запоріжжі: ухвалено рішення Уряду

Вже сьогодні в графіках немає чотирьох черг одночасно. Сподіваємося, що надалі буде легше, – речниця «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко про погодинні відключення електропостачання у регіоні

Отримати грант на навчання можна буде через Дію: Уряд ухвалив постанову

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.07.2024

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 447 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів засідання Уряду, присвячене Запоріжжю

Металурги Запоріжжя приймають вітання з професійним святом

«Встановіть новий застосунок банку»: МВС попереджає про нову кібершахрайську схему

Моніторинг внутрішньообласних автобусних маршрутів: виявлено порушень на 100 тисяч гривень