Новини

Найвищий флагшток в країні занесено до книги рекордів України

24 серпня 2011 - 14:12

Відповідні сертифікати, що підтверджують цей рекорд ,були сьогодні вручені всім учасникам спорудження флагштоку під час урочистого підняття українського стягу на найвищу висоту в країні.

«До відзначення 20-ї річниці незалежності України та з метою гідного вшанування цієї визначної події запоріжці виступили з ініціативою щодо спорудження найвищого в країні флагштоку для підняття Державного прапору в України. У зв’язку з цим встановлено рекорд України в категорії «Державність, розміри» - найвищій в країні флагшток», - йдеться в тексті сертифікату.

Так книгою рекордів України зафіксовано результат: висота щогли флагштоку – 35 метрів, діаметр щогли – 530 мм., розміри полотнищі прапора – 5*10 м., сукупна висота підйому прапора над рівнем р.Дніпро з урахуванням висоти курганного насипу та скель узбережжя у північній частині о.Хортиця – 90м.

Дані сертифікати отримали сьогодні Національний заповідник «Хортиця», Запорізька облдержадміністрація,  Український науково-дослідний інститут очистки газу, ПАТ «Мостобуд», ЗАТ «Запоріжкран», благодійний фонд «Хортиця», управління культури облдержадміністрації.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також