Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Анонси

28 лютого 2006 року з робочою поїздкою м.Мелітополь відвідає Міністр освіти і науки України С. Ніколаєнко

27 лютого 2006 - 10:06

ПОРЯДОК
перебування Міністра освіти і науки України С.Ніколаєнка

 

3 14-30 до 16-00 у БК ім. Шевченка - зустріч з освітянами Мелітопольського району і міста Мелітополя.

З 16-00 до 16-30 у БК ім. Шевченка - прес-конференція для засобів масової інформації Запорізької області та м. Мелітополя.

З 16-40 до 16-50 - відвідання Мелітопольського державного педагогічного університету.

О 17-00 у конференцзалі (зал на 300 місць) головного корпусу університету розпочнеться зустріч з викладачами, студентами, представниками студентського самоврядування педагогічного університету.

З 17-30 до 18-00 - екскурсія по центральному корпусу Мелітопольського державного педагогічного університету: перегляд одного з восьми комп‘ютерних залів, зоологічного музею, музею історії університету.

О 19-40 - від‘їзд до м. Києва.

Читайте також

Обличчя незламності: у Запоріжжі презентували фотоісторії тих, хто уособлює стійкість регіону

«Сьогодні, як ніколи, важливо втілювати рішення, які забезпечать майбутнє нашого регіону», – голова Запорізької ОДА Іван Федоров

«Наша мета – зберегти нормальність життя там, де ворог щодня намагається її зруйнувати»: у Запоріжжі відбувся Форум стійкості «Ми – Запоріжжя»

Запорізькі ветерани, ветеранки та члени їхніх родин можуть долучитися до безоплатної програми професійної реінтеграції

«Надихаюся друзями, колективом, роботою», – ветеран Олександр Шевчук про цивільне життя

Від потреб до рішень: у Запоріжжі презентували результати першого опитування ветеранів

«Настільний теніс для мене – це гра для душі»: у Запоріжжі пройшли ІІ Обласні спортивні ігри серед ветеранів та їхніх сімей

Проєкт «Смілива»: безпековий тренінг для дівчат у Запоріжжі

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.03.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 736 ударів по 39 населених пунктах Запорізької області

Від навчання до роботи: у Запоріжжі планують готувати фахівців цифрових мереж

Підприємці Запоріжжя та області!