Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В області виявлено порушення антимонопольного законодавства у процедурі затвердження та погодження тарифів

25 серпня 2011 - 14:19

Олександр Білий під час брифінгу для журналістів

Як повідомив начальник Запорізького територіального відділення Антимонопольного комітету України Олександр Білий на брифінгу для журналістів, протягом липня-серпня 2011 року в області було проведено перевірку процедури затвердження та погодження тарифів на надання комунальних та адміністративних послуг.

Під час перевірки  встановлено кілька фактів порушення законодавства. Зокрема, Олександр Білий повідомив про протиправні дії запорізьких ВРЕЖО № 10 та КП «Водоканал», які встановили для мешканців кооперативних будинків та ОСББ тарифи на свої послуги  вищі, ніж для мешканців комунального житла. А це  є порушенням прав споживачів.

- Ці комунальні підприємства своїми діями дискредитують саму ідею створення ОСББ, - зазначив посадовець. – Ніхто не має права ділити громадян України на «білих» та «чорних».  І наше завдання - не допускати таких зловживань.

Крім того, перевіркою було виявлено ознаки порушення законодавства у процедурі встановлення тарифів на послуги ТОВ «Комунгосп Центр» Вільнянського району, ТОВ «Токмак теплоенергія», КП «Пришибське ВУЖКГ», Енергодарського КП «ВК Тепловодоканал», ВАТ «Запоріжжяобленерго», ПАТ «Запоріжгаз».

Виявлено порушення і в частині надання адміністративних послуг.

- На жаль, деякі органи місцевого самоврядування встановлюють додаткові  платні адміністративні послуги, які не передбачені законодавством,  - підкреслив Олександр Білий. – Виявлено також факти, коли на безкоштовні послуги встановлено тарифи.

Серед порушників опинилися: Токмацька районна рада, Токмацька районна державна адміністрація, БТІ міста Енергодар, КП «Ритуальна служба «Ритуал»  міста Запоріжжя, Запорізька обласна державна хлібна інспекція.

За результатами перевірки територіального відділення АМК України порушників буде притягнуто до адміністративної або кримінальної відповідальності.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Балансоутримувачі об'єктів соціальної та критичної інфраструктури мають відпрацювати з аварійно-рятувальними службами потенційні ризики

Юрій Малашко: “Боремося за свободу наших оборонців”

Валерій Шевченко на прямому зв’язку з жителями області

Юрій Малашко про оперативну ситуацію в регіоні

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

Юрій Малашко: “Громада - це не про населений пункт. Громада - це про людей”

7 грудня відбудеться гаряча лінія з заступником голови ОДА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 07.12.2023, 652 доба

112 ударів по 22 населених пунктах Запорізької області – мирні жителі не постраждали

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 651-го дня війни