Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Борис Петров: «Ми повинні створити сучасну спортивну базу»

26 серпня 2011 - 14:35

Подальший розвиток  обласної спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату спортивного профілю  стало основною темою виїзної наради, яку провів голова облдержадміністрації Борис Петров у цьому закладі.

За минулі п’ять років здійснено повну реконструкцію та капітальний ремонт будівлі інтернату, розпорядником яких виступило Управління капітального будівництва облдержадміністрації. На ці роботи витрачено близько 6 млн. грн. Збудовано нову їдальню на 180 місць з усім необхідним обладнанням, придбано автомобільну техніку, обладнано комп’ютерний клас, надано в користування учням тренажерний зал.

Сьогодні в інтернаті навчаються 166 дітей з обласного центру та районів регіону.

- Для повноцінної роботи інтернату необхідно мати власну спортивну та матеріально-технічну базу, - зазначив очільник регіону. - Створення сучасної спортивної бази для молоді дасть можливість спортсменам міст і районів області більш якісно представляти регіон на всеукраїнських, європейських та міжнародних змаганнях. Також необхідно знайти можливість збільшення місць у закладі,  щоб задовольнити бажання навчатися тут багатьох талановитих юних спортсменів регіону.

Комунальний заклад «Запорізька спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат спортивного профілю» був утворений на базі ЗОШ № 26 у 2004 році рішенням Запорізької обласної ради. Головною метою діяльності інтернату є пошук талановитої спортивної молоді та підготовка спортсменів до складу збірних команд України.

Спортивна діяльність інтернату здійснюється за затвердженою спеціалізацією Міністерством у справах сім,ї, молоді і спорту України з восьми видів спорту: академічне веслування, вільна боротьба, волейбол, спортивна гімнастика, важка та легка атлетика та інші.

За період 2004 -2011 років інтернатом підготовлено: 33  майстра спорту України, 103 – кандидати в майстри спорту України і 300 спортсменів І розряду. У 2010 році вихованці інтернату здобули перемогу на І юнацьких Олімпійських іграх в Сінгапурі.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Балансоутримувачі об'єктів соціальної та критичної інфраструктури мають відпрацювати з аварійно-рятувальними службами потенційні ризики

Юрій Малашко: “Боремося за свободу наших оборонців”

Валерій Шевченко на прямому зв’язку з жителями області

Юрій Малашко про оперативну ситуацію в регіоні

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

Юрій Малашко: “Громада - це не про населений пункт. Громада - це про людей”

7 грудня відбудеться гаряча лінія з заступником голови ОДА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 07.12.2023, 652 доба

112 ударів по 22 населених пунктах Запорізької області – мирні жителі не постраждали

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 651-го дня війни