Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Завершено ремонт першого енергоблоку ЗАЕС

29 серпня 2011 - 08:51

Завершено ремонт першого енергоблоку ЗАЕС

Протягом планового ремонту було виконані такі роботи – капітальні ремонти реакторної  установки, парогенератора №4, головного циркулярного насосу та його електродвигуна, компенсатора потужності та інше.

Крім того, було виконано понад регламентні роботи: контроль корпуса реактора зсередини установкою RPV-1000; заміна вимикачів 6 кВ типу ВЕС 6 на вакуумні; заміна агрегатів безперебійного живлення.

Ремонтна кампанії Запорізької АЕС продовжується – на плановий ремонт, на 22 доби, виведено енергоблок № 2.

Тож наразі у роботі знаходяться п’ять енергоблоків.

 

Довідка: Запорізька АЕС – найпотужніший енергетичний об’єкт в Україні. В останні роки станція виробляє близько 50% всієї електроенергії виробленої атомними станціями України, і більше 21% від загального виробітку електроенергії в країні. За час експлуатації ЗАЕС виробила 856 млрд. кВт/г електроенергії.

 

Вікторія Гаврилюк, управління у справах преси та інформації

Читайте також

Student Startup Find Spring ’26: запорізьких студентів та аспірантів запрошують долучитися до програми та розвивати власні стартапи

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.03.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 864 удари по 41 населеному пункту Запорізької області

«Там, де є можливість, ми відновлюємо», – голова Запорізької ОДА Іван Федоров

Обличчя незламності: у Запоріжжі презентували фотоісторії тих, хто уособлює стійкість регіону

«Сьогодні, як ніколи, важливо втілювати рішення, які забезпечать майбутнє нашого регіону», – голова Запорізької ОДА Іван Федоров

«Наша мета – зберегти нормальність життя там, де ворог щодня намагається її зруйнувати»: у Запоріжжі відбувся Форум стійкості «Ми – Запоріжжя»

Запорізькі ветерани, ветеранки та члени їхніх родин можуть долучитися до безоплатної програми професійної реінтеграції

«Надихаюся друзями, колективом, роботою», – ветеран Олександр Шевчук про цивільне життя

Від потреб до рішень: у Запоріжжі презентували результати першого опитування ветеранів

«Настільний теніс для мене – це гра для душі»: у Запоріжжі пройшли ІІ Обласні спортивні ігри серед ветеранів та їхніх сімей

Проєкт «Смілива»: безпековий тренінг для дівчат у Запоріжжі