Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

До посівної аграрії області готові на 94%

29 серпня 2011 - 13:33

Одразу по завершені жнив ранніх зернових культур аграрії області розпочали підготовку до посівної озимини. Наразі, підготовлено 94%запланованої до посіву площі, або 540 тисяч Га. Таку інформацію оприлюднив начальник Головного управління агропромислового розвитку під час апаратної наради,яку провів голова ОДА Борис Петров.

Разом з тим, продовжується збір врожаю пізніх зернових. Зібрано 37 % від посіяної території гречаної крупи та 90% проса. Збір кукурудзи в області ще не розпочинали, натомість тільки почалася кампанія зі збору сояшника. Станом на 29 серпня зібрано 1% від загальної площі.

По завершенні сезону обласна державна адміністрація планує провести нараду за результатами жнив. Планується, що в нараді візьмуть участь представники міністерства аграрної політики, усі представники аграрного сектору Запорізького регіону та обласне керівництво.

 

Оксакна Горобцова, управління у справах преси та інформації

Читайте також

Школярі із Запорізької області взяли участь в проєкті «Залізна зміна»

Крафтових виробників Запорізької області навчали просуванню власних брендів і продажам через соцмережі

Ліки ближче: як у Запорізькій області працює «Укрпошта.Аптека»

Період потепління – це сезон ризиків: як уберегтися від кишкових інфекцій

Дорога додому: з Казахстану до України повернули двох запорізьких дітей

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 28.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 614 ударів по 45 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1524-го дня війни

У Запоріжжі розпочалося відновлення двох багатоповерхівок, пошкоджених ворогом

Міжнародна екологічна акція «1 мільйон дерев пам’яті та життя»

У Запоріжжі відбувся відкритий конкурс юних піаністів Piano Time by C. Bechstein

Welcome Day: у Запорізькому національному університеті провели день відкритих дверей для абітурієнтів