Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Перший дзвоник у запорізькій школі №72 пролунав у 50-ий раз!

2 вересня 2011 - 08:35

Перший дзвоник  у запорізькій школі №72 пролунав у 50-ий раз!

Запорізька загальноосвітня школа №72  з поглибленим вивченням хімії та біології   цього року святкує золотий ювілей. Перший дзвоник нині тут пролунав вже у 50-тий раз!

За словами директора  Тетяни Усової,  школа  вперше відчинила учням свої двері 1 вересня 1961 року. Тоді це була 8-річна школа. В ній навчалися здебільшого діти працівників промислових підприємств Запоріжжя. Її профілізація  почалася у 1976 році з відкриття класів з поглибленим вивченням хімії та біології. З 1992 року в школі працюють класи з поглибленим вивченням англійської мови.

Завдяки наполегливій творчій праці педколектива й адміністрації  у 2005 році школа отримала статус спеціалізованої,  з поглибленим вивченням хімії та біології.  Багато років  активно співпрацює з вищими навчальними закладами міста: ЗДМУ, ЗНУ, КПУ, ЗНТУ. Найбільш активний зв’язок налагоджено з Запорізьким державним медичним університетом. Значна кількість випускників школи щорічно стає студентами цього навчального закладу, викладачі якого читають лекції для учнів 10 - 11 класів з поглибленим вивченням хімії та біології на базі університету.

 З січня 2005 року на базі школи працює еколого-краєзнавчий гурток «Евріс». Гуртківці є постійними учасниками пошуково-дослідницьких експедицій, шкільних, районних, міських та обласних екологічних заходів, неодноразовими переможцями численних міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів. Школа не тільки дає міцні знання, для  учнів   вона стала рідною домівкою, наголосила  директор. Тому випускники   саме сюди приводять вчитися своїх дітей. За довгі роки тут вивчилися й виросли цілі династії.

 - Школа славиться своїми учнями. Її  випускники,    працюючи в різних галузях науки і техніки, прославили школу і стали відомими не тільки в нашому краї, а й в Україні та за її межами,- відмітив, вітаючи школярів із Днем знань, заступник голови облдержадміністрації Микола Ярмощук. – Бажаю вам, дорогі діти, успіхів у навчанні, допитливості  і прагнення  нових відкриттів. Любіть свій край і свою Батьківщину, зростайте справжніми патріотами!

 

 

Управління у справах преси та інформації 

Читайте також

Student Startup Find Spring ’26: запорізьких студентів та аспірантів запрошують долучитися до програми та розвивати власні стартапи

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.03.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 864 удари по 41 населеному пункту Запорізької області

«Там, де є можливість, ми відновлюємо», – голова Запорізької ОДА Іван Федоров

Обличчя незламності: у Запоріжжі презентували фотоісторії тих, хто уособлює стійкість регіону

«Сьогодні, як ніколи, важливо втілювати рішення, які забезпечать майбутнє нашого регіону», – голова Запорізької ОДА Іван Федоров

«Наша мета – зберегти нормальність життя там, де ворог щодня намагається її зруйнувати»: у Запоріжжі відбувся Форум стійкості «Ми – Запоріжжя»

Запорізькі ветерани, ветеранки та члени їхніх родин можуть долучитися до безоплатної програми професійної реінтеграції

«Надихаюся друзями, колективом, роботою», – ветеран Олександр Шевчук про цивільне життя

Від потреб до рішень: у Запоріжжі презентували результати першого опитування ветеранів

«Настільний теніс для мене – це гра для душі»: у Запоріжжі пройшли ІІ Обласні спортивні ігри серед ветеранів та їхніх сімей

Проєкт «Смілива»: безпековий тренінг для дівчат у Запоріжжі