"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Сьогодні начальник відділу у справах національностей, міграції та релігій облдержадміністрації Наталія Деркач напередодні міжнародного Дня толерантності взяла участь в “Прямій лінії”, організованій Запорізькою телерадіокомпанією

15 листопада 2004 - 16:03

У своєму зверненні до багатонаціональної громадськості Запоріжжя Наталія Деркач наголосила на тому, що толерантність - це єдність у розмаїтті. Вона закликала лідерів національно-культурних товариств до серйозної розмови у своїх громадах щодо необхідності збереження миру та порозуміння населення  регіону, до широкого обміну надбаннями культури і духовності.

Вона зазначила, що притаманні регіону толерантні відносини між більше ніж ста тридцятьма націями та народностями, не формуються самі по собі. Лише у цьому році було проведено ряд широкомасштабних заходів, завдяки яким вдалося прикувати увагу громадськості до цієї важливої проблеми.

Так, представники регіону взяли участь науково-практичному семінарі, який відбувся за ініціативи Верховної ради України та Інституту законодавства у м. Києві “Міжнародно-правові стандарти щодо прав національних меншин: стан і проблеми реалізації в українському полі етнічному суспільстві (регіональний вибір)”. Питанню міжрелігійної толерантності було присвячено регіональну науково-практичну конференцію “Толерантність у контексті релігійних відносин”, в якій взяли участь  керівники релігійних громад  області та провідні релігієзнавці країни. Питанню збереження  поваги та єдності суспільства було присвячено «круглий стіл» на тему “Міжетнічна толерантність як обов’язкова передумова міжнаціональної злагоди в регіоні”, який пройшов в рамках  обласного семінару керівників національно-культурних товариств.

“Круглим столом” з питань міжнаціонального порозуміння відзначила  цьогорічний День толерантності Асоціація національно-культурних товариств м.Мелітополя.

В завершення “Прямої лінії” координатор національно-культурних осередків регіону зазначила, що і надалі відділ у справах національностей, міграції та релігій облдержадміністрації, обласна Асоціація громадських організацій національних меншин Запорізької області, яка у 2004 році відзначила своє 15-річчя,  своєю основною місією будуть вбачати діяльність по збереженню толерантних міжнаціональних  відносин між націями та народами регіону.

Читайте також

Запоріжців відзначено державними нагородами з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 191 812 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 187 897 підтверджених випадків COVID-19

Он-лайн флешмоб «У єдності сила» об’єднав запоріжців з різних куточків області

Заходи з нагоди Дня Соборності України

Олександр Старух – на прямому зв’язку із запоріжцями

Робоча група по кар’єру представила свої перші напрацювання

Володимир Зеленський: 23 січня в Україні буде оголошено жалобу через трагедію в будинку для літніх людей у Харкові

Безпека людей у інтернатах – питання номер один!

Аварійні служби мають бути готові до різких змін погоди