Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В області проведуть оптимізацію підрозділів МВС

13 вересня 2011 - 14:37

Питання про заплановану реорганізацію підрозділів МВС в області та вдосконалення роботи органів внутрішніх справ у Мелітопольскому, Бердянському районах, а також у селах Великобілозерка та Розівка, обговорювали сьогодні під час наради в обласній державній адміністрації.  В нараді, яку очолив керманич регіону Борис Петров, взяли участь начальник ГУ МВС України у Запорізькій області Володимр Серба та голови районних адміністрацій.

Як повідомив начальник ГУ МВС України у Запорізькій області Володимир Серба, функції реорганізованих відділків у районах будуть виконувати відділи в містах. Сьогодні, рівень  приступності в районах, де заплановано реорганізацію – низький і утримання  повного штату відділів не є виправданим. Тож, відділення у Розівському та Великобілозерському районах скоротять, натомість створять міжрайонні відділення у Кам'янcько-Дніпровському та Куйбишевському районах. У Бердянському та Мелітопольскому районах проведуть об’єднання районних та міських відділень. Крім того, планується, що на кожен населений пункт  працюватимуть 1 дільничний та два патрульних.

- Оптимізація структури та чисельності органів внутрішніх справ не повинна вплинути на обстановку на територіях, - висловив позицію виконавчої влади в цьому питанні Борис Петров. – Адже головна мета реформування – покращити роботу та ефективність структури.

Голови районів, які були присутні на нараді висловили свою точку зору на заплановані зміни, щодо оптимізації райвідділів міліції, зокрема про необхідність забезпечити дільничних транспортом, приміщенням і т.д. За результатами обговорення, було прийнято рішення про підготовку пропозицій з боку районного керівництва щодо запланованої оптимізації та провести ще декілька нарад, які допоможуть вдосконалити роботу в цьому напрямку.

Позатим, за словами Бориса Петрова, Запорізька область посідає далеко не кращі місця в рейтингу регіонів за такими показниками, як рівень приступності, хоча останнім часом має місце позитивна динаміка – з 2 місця регіон перемістився на третю позицію.



Управління у справах преси та інформації 

Читайте також

Простір сили: у Запоріжжі відкрили тренажерний зал для ветеранів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 27.06.2026

Впродовж доби окупанти завдали 924 удари по 42 населених пунктах Запорізької області.

Спека та артеріальний тиск: як подбати про своє здоров’я влітку

З турботою про пацієнтів: у Запоріжжі створюють сучасну офтальмологічну клініку з протирадіаційним укриттям

Підтримка людей, бізнесів та громад: стартував прийом заявок на другий рік програми BLOOM

Ворог завдав підступного удару по центру Запоріжжя у розпал робочого дня

Підприємці Запоріжжя та області!

Проєкт «Від діалогу до громадської участі у відновленні Запорізьких громад» від Громадська організація «Мелітопольська волонтерська група «Патріот»

Нова кар’єра у зрілому віці: як працює національна програма «Досвід має значення»

В Запоріжжі відбувся круглий стіл «Партнерство і соціальні інновації як основа стійкості громадянського суспільства»

Блакитний стяг із золотою тамгою: Запоріжжя долучилося до Дня кримськотатарського прапора