"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Про реалізацію державних програм соціального захисту інвалідів доповів журналістам на брифінгу у прес-центрі облдержадміністрації керуючий Запорізьким обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів Володимир Прокоф’єв

30 листопада 2004 - 14:10

В. Прокоф’єв повідомив, що в області налічується майже 85,5 тисячі інвалідів. Із них першої групи – 10719, другої – 42527, третьої – 27168, дітей-інвалідів – 5069. Одним з найголовніших напрямів роботи обласного відділення Фонду є створення робочих місць і працевлаштування інвалідів. На 2423 підприємствах області (86 %) норматив працевлаштування інвалідів виконаний. Всього на підприємствах працюють понад 14 тисяч інвалідів. Підприємства, на яких інвалідів працює менше ніж встановлено нормативом, відраховують кошти до відділення Фонду, що дозволяє фінансувати заходи щодо соціальної, трудової, фізкультурно-спортивної та професійної реабілітації інвалідів.

Одним із пріоритетних напрямів діяльності відділення Фонду є робота з підтримки реабілітаційних закладів. Тільки за останні два роки відділенням було профінансовано заходів на зміцнення матеріально-технічної бази центрів на загальну суму 8,9 млн. гривень. Велика робота за активної підтримки обласних і місцевих органів влади проводиться з телефонізації сімей інвалідів, професійного навчання і перенавчання, медичного обслуговування інвалідів. Наприклад, тільки цього року за активної участі запорізького відділення „Укртелекому” телефонізовано квартири 1070 інвалідів.

В. Прокоф’єв особливо підкреслив, що два останні роки всі соціальні заходи по захисту інвалідів в області завдяки активній підтримці уряду фінансується вчасно і 100-відсотково.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також