"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Сьогодні в Запорізькій області перебував Перший секретар та Консул Посольства Республіки Корея Донг-Сок Квон

2 грудня 2004 - 11:20

Він зустрівся з керівництвом Запорізької облдержадміністрації та представниками Запорізького товариства корейської культури. У зустрічі взяли участь заступники голови облдержадміністрації А.Стрюк, О.Сін, начальник управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності В.Міщанин, заступник начальника відділу у справах національностей, міграції та релігій облдержадміністрації Л.Брацило, голова Запорізького товариства корейської культури В.Тен.

Мотивуючи свій приїзд до Запоріжжя, п.Донг-Сок Квон зазначив, що метою поїздки є ознайомлення зі становищем та потребами корейської громади області, можливими шляхами співробітництва України та Кореї.

Заступник голови облдержадміністрації О.Сін поінформував гостей про економічний потенціал області, зазначивши, що на сьогодні у загальному торговому обігу експорт  до Кореї складає 1,4%.

Заступник голови облдержадміністрації А.Стрюк зазначив, що корейська громадськість регіону представлена двома національно-культурними товариствами – у містах Запоріжжі та Мелітополі.

Заступник начальника відділу у справах національностей, міграції та релігій облдержадміністрації Брацило Л.Ф. окреслила можливі шляхи співпраці та сприяння з боку консульства розвитку  громадських організацій національних меншин корейців Запорізької області.

Обмінявшись думками, сторони дійшли згоди про необхідність поглиблення співпраці з розглянутих питань. Представник Посольства Кореї зустрівся також в Палаці культури “Орбіта” із корейською громадськістю регіону і високо оцінив діяльність місцевої виконавчої влади, спрямовану на підтримку корейської громади області та сприяння її міжнаціональному спілкуванню.

Читайте також

Запоріжців відзначено державними нагородами з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 191 812 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 187 897 підтверджених випадків COVID-19

Он-лайн флешмоб «У єдності сила» об’єднав запоріжців з різних куточків області

Заходи з нагоди Дня Соборності України

Олександр Старух – на прямому зв’язку із запоріжцями

Робоча група по кар’єру представила свої перші напрацювання

Володимир Зеленський: 23 січня в Україні буде оголошено жалобу через трагедію в будинку для літніх людей у Харкові

Безпека людей у інтернатах – питання номер один!

Аварійні служби мають бути готові до різких змін погоди