Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Фестиваль кавказьких народів «Співдружність» збере понад 600 гостей

19 вересня 2011 - 16:42

Фестиваль кавказьких народів «Співдружність», який пройде в Запорізькій області з 30 вересня по 2 жовтня, об’єднає понад 600 гостей з усіх куточків України та країн СНД. Про це під час прес-конференції поінформували організатори фестивалю, представники культурних товариств та БФ «Центр національних культур та суспільної моралі «Ми – українські».

За словами  президента благодійного фонду «Ми – українські» Олександра Житомирського, ініціативу проведення культурно-національного фестивалю підтримали керівники зареєстрованих в області вірменського, грузинського, чеченського, азербайджанського та осетино-аланського національних об’єднань. Згодом  ідею підтримали всі кавказькі національно-культурні товариства всієї країни. Що не дивно – адже попри протиріччя, існуючі між кавказькими народами на історичній території, тут на українській землі  народи прагнуть знайти об’єднавчі для нації чинники.

У програмі фестивалю кавказьких народів «Співдружність» - круглий стіл на тему «Громадянство України як спосіб захисту прав та свобод людини», а також гала- концерт у великому залі будинку культури ЗАлК під назвою «Співдружність на землі України».

Як запевнили організатори фестивалю, акція такого масштабу проходить в Україні вперше. У ній візьмуть участь керівники кавказьких об’єднань з 15 областей України, творчі колективи та представники різних національних громад. Крім того, цього року «Співдружність» розширить рамки фестивальної програми за межі традиційних «пісень,  танців та кавказьких тостів» і стане цікавим осередком для  налагодження ділових стосунків та об’єднання національно-культурних  організацій.

Фестиваль «Співдружність» проходить за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації та обласної ради.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Якісна медицина в комфортних умовах для найменших пацієнтів: у Запоріжжі триває будівництво хірургічного корпусу обласної дитячої лікарні

Врожай 2025 року: стійкість запорізьких аграріїв у прифронтових умовах

Місяць цифрової грамотності 2025: як підвищити свої цифрові навички разом із Дія.Освіта

Крок до євроінтеграції України: відбулися Конгресові слухання щодо запровадження системи державного нагляду за рішеннями громад

Екологічна небезпека та загроза для здоров’я людей: чому не можна спалювати суху траву та листя

Прийнято стандарт для безбар’єрного простору: ДСТУ ISO 21542:2025

Прийнято стандарт для безбар’єрного простору: ДСТУ ISO 21542:2025

Впродовж доби окупанти завдали 668 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 04.11.2025

Уточнено графік комендантської години в Запорізькій області: що варто знати

У Запоріжжі триває відновлення пошкоджених ворогом приватних будинків

Кібербезпека для бізнесу: інструменти та технології захисту