Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Мелітополю виповнюється 227 років

22 вересня 2011 - 09:00

Мелітополю виповнюється 227 років

День міста Мелітополя  традиційно відзначають в останню суботу вересня, але 227-й день народження медового міста його жителі святкуватимуть два дні поспіль. У суботу, 24 вересня, міська влада організовує культурно-спортивні заходи в усіх районах міста, ввечері на гостей та жителів Мелітополя чекає молодіжний концерт. У парку  культури та відпочинку імені Горького артисти цирку «Банзай» покажуть благодійну виставу для дітей пільгових категорій. О 13 годині тут же розгорнеться святкова програма за участю дитячих творчих колективів міста. А на вулиці Кірова представлять свої досягнення автошколи та картингісти міста.

У неділю мелітопольці відзначать День міста урочистою ходою та концертом на вулиці Кірова за участю гурту «Ottawan», пісочною анімацією та лазерним шоу.

Низку святкових заходів відкриє промислово-фінансова  виставка «Нам 227 років – нам є чим пишатися», яка працюватиме на проспекті Б.Хмельницького та  вулиці Кірова. Святкова хода, до якої приєднаються керівництво міста, почесні громадяни Мелітополя, спортсмени та студентська  молодь міста,  розпочнеться о 9.30. Вже о півдні на вулиці Кірова, біля стели, розпочнеться концертна програма, яка завершиться виступами учасниці проекту «Голос країни»  Дар’ї Мінеєвої, заслуженого артиста Росії Олександра Альберта, шоу барабанщиків «Ars nova» та виступом легендарної групи  80-х  «Ottawan».

 

Управління у справах преси та інформації 

Читайте також

Графік проведення прямих "гарячих" телефонних ліній керівництвом облдержадміністрації у лютому 2026 року

«Надихаюся друзями, колективом, роботою», – ветеран Олександр Шевчук про цивільне життя

Гуманітарна допомога прифронтовому регіону: керівник фонду Project Victory Ukraine відвідав Запорізьку область

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.02.2026

«Ой, що це?»: вивчаємо, навчаємо та спілкуємось українською

Упродовж доби окупанти завдали 517 ударів по 32 населених пунктах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1442-го дня війни

Команда Мінекономіки – в Запоріжжі

Посилити захист і відновити інфраструктуру: засідання штабу з ліквідації наслідків ворожих ударів у Вільнянську

Адаптувати до подальшого життя та допомогти не втратити себе: як проходить реабілітація цивільних у Запорізькій області

«Тут безпечно та комфортно, а головне – батьки не хвилюються»: у Запорізькій області відкрили 19-ту «підземну» школу

Заступник керівника Офісу Президента України Віктор Микита – з робочою поїздкою у Запоріжжі