Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Кожній дитині - щасливе дитинство в родинному колі

29 вересня 2011 - 16:15

Кожній дитині - щасливе дитинство в родинному колі

Родинного тепла, в першу чергу, потребують діти, що з певних причин залишилися без батьківської опіки. Тож, як відмітив на урочистостях з нагоди Дня усиновителя, що зібрали в обласному музично-драматичному театрі ім. Магара небайдужих до дитячого майбутнього людей, заступник голови облдержадміністрації Микола Ярмощук, регіональна влада робить все, щоб кожному малюку було забезпечено право на щасливе дитинство в родинному колі.

За інформацією служби у справах дітей облдержадміністрації, під опіку та піклування громадян у нашій області передано 2 738 дітей із числа тих, хто залишився без батьківської опіки. У поточному році посиротіли понад 430 дітей. 64% з них вдалося влаштувати до сімейних форм виховання.

 Батькам, що з доброю душею і відкритим серцем прийняли до своїх родин знедолених дітей, Микола Ярмощук передав щиру подяку від голови обласної державної адміністрації Бориса Петрова і вручив їм відзнаки облдержадміністрації.

Для батьків прийомних сімей, вихователів дитячих будинків сімейного типу, усиновителів, опікунів та їх підопічних організували чудовий концерт.

- Це така щира і приємна для всіх нас подія, - поділилася враженнями від заходу усиновителька з Балабиного Тетяна. На свято жінка прийшла з рідною старшою дочкою Юлею, яка вже сама нещодавно стала мамою, і молодшою півторарічною Алінкою, яку удочерила лише чотири місяці тому, але любить її як рідну. І дівчинка, що схожа на свою другу маму, як дві краплі води ( і буває ж таке!), відповідає жінці взаємністю. – Це дуже корисна справа. Думка зібрати разом батьків-усиновителів дуже вдала: зокрема, я отримала корисні поради від досвідчених батьків. І це, сподіваюсь, мені допоможе у вихованні моєї Алінки.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

МОН запускає проєкт «КРОК» для підтримки дітей із порушеннями розвитку

Уряд визначив механізм віднесення земель до зон ризикованого землеробства

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.03.2026

Упродовж доби окупанти завдали 780 ударів по 41 населеному пункту Запорізької області

Як дорослим протидіяти насильству щодо дітей

Запорізька область отримала чотири сучасні реанімобілі для екстреної медичної допомоги

Дізнатися виклики та потреби: агровиробників запрошують взяти участь у всеукраїнському опитуванні

Загалом упродовж доби окупанти завдали 760 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 28.03.2026

Житлові ваучери, «єОселя» та державна фінансова допомога дітям-ВПО: які всеукраїнські програми підтримки діють у Запорізькій області

Сила в русі: як спорт допомагає повернутися до життя ветеранам та ветеранкам

ПДВ без блокувань: як уникнути проблем при реєстрації податкових накладних