"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

З нагоди 45-річчя Запорізької державної інженерної академії 24 грудня відбулося чергове засідання “Філософського клубу” ЗДІА на тему: “Свято як соціокультурне явище (світоглядні аспекти)”

25 грудня 2004 - 09:06

З нагоди 45-річчя Запорізької державної інженерної академії 24 грудня відбулося чергове засідання “Філософського клубу” ЗДІА на тему: “Свято як соціокультурне явище (світоглядні аспекти)”, на яке зібралося близько 100 викладачів, студентів, держслужбовців, представників органів місцевого самоврядування. На засіданні були розглянуті різні аспекти такого явища як свято, як світського так і релігійного характеру. Начальник відділу у справах національностей, міграції та релігій облдержадміністрації Н.В. Деркач крім побажання щастя та вдачі подарувала бібліотеці “Філософського клубу” ЗДІА літературу релігійного характеру та сувеніри національно-культурних товариств.

24, 25 грудня ц.р. у головному католицькому храмі м. Запоріжжя – храмі Бога Отця Милосердного католики західного обряду відсвяткували Різдво Христове. На урочистих різдвяних літургіях у надвечір’я 24 грудня та зранку 25 грудня, які провели єпископ-ордінарій Харківсько-Запорізької дієцезії Станіслав Падевський, генеральний вікарій єпископа, отец-канонік Ян Собіло та священство дієцезії, взяли участь від 500 до 650 чол. Свої привітання з Різдвом Христовим католикам міста і області оголосила начальник відділу у справах національностей, міграції та релігій Деркач Н.В.

На цей час урочисті служби пройшли також в римсько-католицьких громадах мм. Бердянська, Мелітополя, сс. Новгородківка Мелітопольського району та Богатирівка Вільнянського району.

Читайте також

Запоріжців відзначено державними нагородами з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 191 812 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 187 897 підтверджених випадків COVID-19

Он-лайн флешмоб «У єдності сила» об’єднав запоріжців з різних куточків області

Заходи з нагоди Дня Соборності України

Олександр Старух – на прямому зв’язку із запоріжцями

Робоча група по кар’єру представила свої перші напрацювання

Володимир Зеленський: 23 січня в Україні буде оголошено жалобу через трагедію в будинку для літніх людей у Харкові

Безпека людей у інтернатах – питання номер один!

Аварійні служби мають бути готові до різких змін погоди