"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Сьогодні відбулося перше пленарне засідання тринадцятої сесії обласної ради четвертого скликання

29 грудня 2004 - 15:59

Голова обласної ради, голова облдержадміністрації Володимир Березовський, відкривши сесію, тепло привітав всіх депутатів і запрошених з наступаючим Новим 2005 роком, побажав міцного здоров”я і світлого щастя. „Не дивлячись на всі негаразди нинішнього року, - відзначив керівник області, - є всі підстави з добрим настроєм провести 2004 рік, який для запоріжців став новою сходинкою на шляху соціально-економічного зростання. Сподіваємось, що 2005 рік стане кращим”.

В.Березовський вручив Почесні грамоти Верховної Ради, якими нагороджені заступник голови обласної ради Олександр Бережний, начальник головного управління Пенсійного фонду у Запорізькій області Анатолій Казачук і президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов. А голові Токмацької районної ради Олені Гатайло вручено Грамоту Верховної Ради „За заслуги перед українським народам”.

Депутати заслухали і затвердили доповідь заступника голови облдержадміністрації Олександра Сіна про звіт облдержадміністрації щодо виконання обласного бюджету за 9 місяців 2004 року, внесли зміни до бюджетних призначень. Зокрема, доповідач повідомив, що за 9 місяців 2004 року до місцевих бюджетів області надійшло 614,4 млн. гривень доходів, що склало 96,1% від затвердженого місцевими бюджетами обсягу доходів на цей період. План не виконано по 14 територіям області з 25.

До обласного бюджету за 9 місяців 2004 року надійшло 137,4 млн. грн., що складає 95,1% до плану на цей період. Одним з найбільших боржників бюджету є Запорізька АЕС: через недотримання станцією графіку погашення заборгованості з оплати за землю до бюджету не надійшло 3,3 млн. грн. (повний текст доповіді О.Сіна наводиться у розділі „Стенограми”).

На сесії були затверджені ряд програм. Зокрема, цільова програма забезпечення позитивного міжнародного та інвестиційного іміджу Запорізької області на 2005-2006 роки, програма зайнятості населення області на 2005 рік, програма соціального захисту ветеранів на 2005 рік, комплексна програма забезпечення навчальних закладів області сучасними технічними засобами навчання з природно-математичних і технологічних дисциплін на 2005-2011 роки та інші.

Обласний бюджет на 2005 рік та деякі інші питання депутати вирішили розглянути на другому пленарному засіданні, яке відбудеться у січні наступного року.

 

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Запоріжців відзначено державними нагородами з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 191 812 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 187 897 підтверджених випадків COVID-19

Он-лайн флешмоб «У єдності сила» об’єднав запоріжців з різних куточків області

Заходи з нагоди Дня Соборності України

Олександр Старух – на прямому зв’язку із запоріжцями

Робоча група по кар’єру представила свої перші напрацювання

Володимир Зеленський: 23 січня в Україні буде оголошено жалобу через трагедію в будинку для літніх людей у Харкові

Безпека людей у інтернатах – питання номер один!

Аварійні служби мають бути готові до різких змін погоди