"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Вільнянському районі області проведено ряд заходів присвячених новорічним святам

3 січня 2005 - 12:39

З 29 грудня по 3 січня у Вільнянському територіальному центрі по  обслуговуванню одиноких  малозабезпечених громадян управління  праці  та  соціального  захисту  населення  райдержадміністрації відбулися  новорічні  святкові заходи, в  яких  взяли участь  40  громадян  пільгових  категорій. Для  учасників  свята  підготовлено  концертну  програму  та  солодкий  стіл.   

31 грудня для працівників Вільнянського районного територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян відбувся святковий новорічний вогник. Трудовий колектив із зимовими святами привітали заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації С. Балабанова та заступник начальника, директор терцентру О. Щетініна.

На базі дитячого відділення Вільнянської центральної районної клінічної лікарні (ЦРКЛ) відділом у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації проведено новорічне свято для дітей, що знаходяться на стаціонарному лікуванні. Аналогічний захід проведено в Вільнянській спеціальній школі - інтернаті для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Загалом привітання та новорічні подарунки в цей день отримали 120 дітей, що перебувають в лікарні та притулку.

Читайте також

Стиль “Великого будівництва” і команди Президента: робити все вчасно, якісно, і для людей

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Запорізькій області

15 444 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 23 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2298 дітей та 264 медпрацівники.

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Старуха з Днем Соборності України

За участі Президента України Володимира Зеленського у Запоріжжі відкрили вантовий міст через Дніпро

Запоріжжя зустрічало Президента України 9-кілометровим ланцюгом Єдності

У Запоріжжі Глава держави приєднався до флешмобу «Живий ланцюг» з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

22 473 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 22 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2838 дітей та 535 медпрацівників.

На урочистому закритті регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» вітали переможців

“Ми - це Україна”: у Запорізькій облдержадміністрації відбувся телеміст між Запоріжжям та Львовом

В обласному центрі з нагоди Дня Соборності поклали квіти до погруддя Кобзарю