Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Куйбишевському та Запорізькому районах до теплопостачання підключили лікарні та навчальні заклади

13 жовтня 2011 - 09:35

У Куйбишевському та Запорізькому районах до теплопостачання підключили лікарні та навчальні заклади

За повідомленням начальника головного управління житлово-комунального господарства Дмитра Свіркіна, опалювальний сезон в регіоні розпочнеться згідно графіка, а саме, коли середньодобова температура повітря становитиме нижче  8 градусів тепла. Разом з тим, у деяких районах області опалювальний сезон вже розпочато.

Так, у Запорізькому районі до теплопостачання підключено дві лікарні. У Куйбишевському районі  тепло поступило у вісім навчальних закладів.

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації Бориса Петрова від 5.10.2011 керівництву міст та районів рекомендовано взяти під особистий контроль ситуацію із укладанням договорів та отриманням лімітів на поставку природного газу, а також створення необхідного запасу твердого та рідкого палива. Опалювальний сезон  має розпочатися згідно діючих правил надання послуг центрального опалення.  З метою контролю за початком та проходженням опалювального сезону цим розпорядженням введено щоденний моніторинг ситуації. У випадку виникнення аварій на об’єктах житлового господарства слід терміново надавати усю необхідну інформацію до управління ЖКГ.

В  обласній державній адміністрації працює  «гаряча» телефонна лінія з проблемних питань щодо опалення та роботи підприємств теплокомуненерго.  Нагадаємо, «гаряча лінія» працює з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 12.00 за телефоном (061) 224 66 22.

 

Управління у справах преси та інформації 

Читайте також

У закладах охорони здоров'я Запоріжжя доступна безоплатна вакцина від вірусу папіломи людини

Два тижні без тривог і поруч із друзями: діти Степногірської громади відпочили на Рівненщині

Як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів: роз’яснює ДСНС

Як подати запит на отримання публічної інформації

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 12.08.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1011 ударів по 57 населених пунктах Запорізької області

Готовність – 95 %: голова Запорізької ОДА зустрівся з мешканцями відновленого будинку

В області визначено Уповноважених з питань безбар'єрності

Оголошення про початок роботи над розробкою регіональної програми інформатизації Запорізької області на 2026 – 2028 роки

12 серпня – День жалоби у Запорізькій області

«Шлях до безпеки у 4 кроки»: чіткий алгоритм евакуації із зони бойових дій

Доступ до публічної інформації: що варто знати кожному