Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Область покращує рейтингові показники

17 жовтня 2011 - 13:03

Область покращує рейтингові показники

Рейтингові показники регіону за результатами роботи гуманітарного блоку стали основною темою апаратної наради, яку провів перший заступник голови обласної державної адміністрації Олексій Литвин.

Після доповіді начальника ГУ праці та соціального захисту населення Віктора Панкратова О.Литвин доручив до наступного тижня підготувати детальний аналіз економічного стану на основних підприємствах області.

- Маємо чітко відслідковувати ситуацію на провідних підприємствах області, аби мати змогу вчасно реагувати на можливі зміни в соціально-економічному розвитку області, - підкреслив посадовець. - Поза цим, знову звертаю увагу всіх керівників на те, що треба докласти всіх зусиль, аби Запорізька область за підсумками роботи в 2011 році досягла достойного рейтингового показника.

Як повідомив начальник головного управління праці та соціального захисту населення В.Панкратов, управління звітує за 11 показниками, з них по шести – щоквартально. За результатами 8 місяців за індексом реальної заробітної плати область посідає п’яте місце. За темпами погашення заборгованості із заробітної плати - 13 місце. Цей показник свідчить про позитивну динаміку в цьому аспекті, адже за перший квартал поточного року регіон обіймав 23 позицію серед областей України.

- Прогнозований показник наприкінці року за цим напрямком – 10 місце, - повідомив Віктор Панкратов, а також і додав: за рівнем безробіття область посідає 9 позицію, за рівнем зайнятості населення – 5 місце.

 

Управління у справах преси та інформації 

Читайте також

Сталевий бізнес: запорізька підприємиця розширює виробництво завдяки гранту

Національний конкурс «Благодійна Україна-2025»: запоріжців запрошують до участі

Сайт «Ти в Україні» для жителів тимчасово окупованих територій став двомовним

«Цирк новорічний»: у Запоріжжі понад тисяча дітей стали глядачами святкової програми

Запорізьких аграріїв запрошують на безоплатні онлайн-семінари

Запоріжжя крок за кроком відновлює будинки, пошкоджені ворогом

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1398-го дня війни

Впродовж доби окупанти завдали 595 ударів по 21 населеному пункту Запорізької області

В Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 21.12.2025

Ветеранський спорт як шлях до відновлення та єдності: у Запоріжжі відбулися підсумкові змагання з п’ятиборства

Пенсійному фонду України – 35 років: у Запоріжжі відзначили кращих працівників державної установи