Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Борис Петров: «Потрібно менше політики, а більше діла»

19 жовтня 2011 - 15:12

Борис Петров: «Потрібно менше політики, а більше діла»

Звільнення голів трьох районних адміністрацій обласного центру, резонансна сесія Запорізької міськради стали приводом для запитань журналістів під час брифінгу голови ОДА Бориса Петрова. Представники ЗМІ попросили голову облдержадміністрації надати свої оцінки не тільки як керівника регіону, а й як голови обласної організації Партії регіонів.

- Це намагання прив’язати політику до тих питань, які ніякого відношення до політики не мають. Я знаю, що ті дії, які здійснили депутати, у тому числі й на останній сесії міської ради, були обговорені на засіданнях партії та депутатської фракції, - повідомив посадовець.

На переконання Бориса Петрова, звільнення голів трьох райадміністрацій, які також є депутатами міськради, – це намагання впливу на них та інших депутатів. Керівник регіону висловив своє здивування звільненням, бо жодного разу ніхто не висловив претензій до роботи цих голів адміністрацій.

- Мені відомо, що сьогодні є позов до суду з приводу звільнення. На мою думку, потрібно менше політики, а більше діла, - заявив Борис Петров.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Пам’ять – в кожному подиху вітру: в День Конституції в Запоріжжі вшанували загиблих Захисників та Захисниць України

На шляху до спортивної вершини: Кушугумська громада вболіває за талановиту боксерку

Символи стійкості: у Запоріжжі вручили державні нагороди до Дня Конституції

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 28.06.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 459 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1220-го дня війни

Платформа «Діалог влади та бізнесу» у Запоріжжі: кластери – шлях до економічного зростання

«Життя – це боротьба, а боротьба – це шлях до себе»: ветеранів та їхні родини запрошують на безоплатні тренування з вільної боротьби

Як діяти під час стресу, надзвичайної ситуації чи тривоги: у Запоріжжі обговорили психологічну готовність громад

«Добре, що до нас прислухалися і зробили так, як ми хотіли», – мешканці пошкодженого ворогом будинку обживаються у відремонтованих оселях

Як отримати асистента для дитини з особливими потребами?

Дистанційний супровід для ветеранів: тепер допомога – незалежно від місця проживання