Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запорізькому районному будинку культури проведено святковий семінар для працівників закладів культури, присвячений 40-річчю заснування Запорізького району

12 січня 2005 - 14:03

На семінарі були присутні начальник управління культури облдержадміністрації Л. Бельмас, перший заступник голови райдержадміністрації О. Бончик, представники райдержадміністрації. На семінарі також розглядалися питання щодо соціально-культурного аспекту галузі, організації роботи установ культури на 2005 рік. Відзначені позитивні зрушення та досягнення в роботі відділу культури, покращання матеріально-технічного стану сільських закладів культури району.

 

Читайте також

Цифрові навички для медиків: як працює нова рамка компетентностей

Міжнародний реєстр збитків для України: підприємцям Запорізької області роз’яснили механізм подання заяв

Міжнародний реєстр збитків для України: підприємцям Запорізької області роз’яснили механізм подання заяв

Оголошення про засідання Координаційної комісії з питання обліку об’єктів нерухомого майна для проживання внутрішньо переміщених осіб при Запорізькій обласній військовій адміністрації

«Енергетики за тиждень відновили світло для 38 тисяч абонентів, що знеструмлювалися через російські обстріли», – АТ «Запоріжжяобленерго»

Молодь говорить і впливає: Запорізька область долучилась до формування нової державної політики

У Запоріжжі представили нових консультантів громад за програмою «Ти як?»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.04.2026

Впродовж доби окупанти 629 разів обстріляли 40 населених пунктів Запорізької області

Повернулися з враженнями: як запорізькі діти відпочили в «Артеку»

Як діяти під час терористичної загрози: інструкція для громадян

«Тисячовесна»: запорізькі митці можуть отримати кошти для створення українського культурного продукту