Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Оголошення

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

19 жовтня 2011 - 16:34

Запорізька обласна державна адміністрація визначила пріоритетні напрямки роботи на 2011 рік, одним з яких є «Розвиток малого та середнього бізнесу в Запорізькій області, створення робочих місць». Серед ключових завдань цього напрямку – створення сприятливих умов для розвитку малого й середнього бізнесу.

У рамках реалізації вказаного напрямку, у 2011 році облдержадміністрацією спільно із громадською організацією «Кластер Агробум» планується провести дослідження щодо створення «дорожньої мапи» розвитку малого й середнього машинобудівного бізнесу.

Цей захід передбачений Комплексною програмою розвитку малого підприємництва в Запорізькій області на 2011-2012 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 24.02.2011 №8.

Запорізькою обласною державною адміністрацією оголошується КОНКУРС на проведення дослідження з метою створення «дорожньої мапи» розвитку малого й середнього машинобудівного бізнесу.

МЕТОЮ КОНКУРСУ Є створення «дорожньої мапи» розвитку малого й середнього машинобудівного бізнесу.

ЗАВДАННЯМ КОНКУРСУ Є проведення дослідження малого й середнього машинобудівного бізнесу.

ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ НЕОБХІДНО в строк до 24 жовтня 2011 року від імені суб’єкта підприємницької діяльності подати заявку (концепцію) проведення дослідження малого й середнього машинобудівного бізнесу з метою створення «дорожньої мапи».

Для одержання додаткової інформації щодо проведення конкурсу учасники можуть звертатися в управління регуляторної політики та підприємництва Головного управління економіки облдержадміністрації:

  • 061 2246047 Кругляк Світлана Вікторівна;
  • 061 2246093 Линнік Андрій Іванович;
  • 061 2246697 Фурдуй Юлія Вікторівна.

Читайте також

Молодь і державна служба: в Запорізькій ОДА відбулася зустріч з кандидатами обласної програми стажування

Ворог завдав підступного удару по Запоріжжю

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.12.2025

«Знову відчувати шкільний вайб»: у Запоріжжі готуються до відкриття ще однієї безпечної «підземної» школи

Упродовж доби окупанти завдали 676 ударів по 19 населених пунктах Запорізької області

Запорізьких школярів запрошують до участі у національному конкурсі «Репортер»

Розширено умови програми доступної іпотеки «єОселя»: Уряд України ухвалив відповідне рішення

Мелітопольські підприємці створили успішний бізнес у Запоріжжі та працевлаштували 30 людей

Єдність, надія та добро: у Запоріжжі запалав Вифлеємський вогонь миру

Енергетична ситуація в Запорізької області: обмеження ГПВ – без посилення

«Керуй змінами»: жінок, які працюють у транспортній сфері, запрошують до участі у навчанні

Упродовж доби окупанти завдали 684 удари по 24 населених пунктах Запорізької області