"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Делегація від Запорізької області, очолювана начальником відділу у справах національностей, міграції та релігій облдержадміністрації Н.Деркач перебувала у м. Київ

25 січня 2005 - 16:01

На засіданні було підбито підсумки п’ятиріччя  в взаємодії Асоціації з національно-культурними громадами України та профільними органами виконавчої влади на місцях з проблеми гармонізації міжнаціональних відносин в поліетнічній українській державі. Від Запоріжжя в роботі Асоціації взяли участь представники болгарської і татарської громад.

У своєму виступі начальник відділу Н.Деркач окреслила основні напрямки взаємодії  із Асоціацією Запорізького регіону, означила основні вектори подальшої  спільної роботи на рівні територій. Хвилюючим заключним акордом роботи засідання Ради асоціації стала  Поетична Молитва у виконанні Земфіри Штирьової, старійшини  Запорізького міського товариства “Роднина”. Основною ідеєю твору є заклик до прояву доброї волі та миролюбних устремлінь усіх народів України.

В рамках роботи засідання Ради Асоціації було також підбито підсумки журналістського конкурсу “ЗМІ за міжетнічну толерантність і консолідацію суспільства”. Одним із номінантів  стала  запоріжанка Олена Гривцова (газета “Запорізька правда”), яка продовж низки років плідно співпрацює із  громадськими організаціями національних меншин регіону та відділом у справах національностей, міграції та релігій облдержадміністрації.

Читайте також

Стартував регіональний конкурс "Благодійне Запоріжжя-2021"

У фотоконкурсі пам'яток культури для Вікіпедії обрали найкраще фото Запорізької області 2021 року

Олександр Старух на прямому зв'язку з мешканцями області

Представники Консультативної Місії ЄС нададуть консультативну та технічну допомогу

Розглядається можливість надати право купувати ліки за програмою «єПідтримка» для осіб з інвалідністю першої групи – селекторна нарада

Освітній серіал «Безбар'єрна грамотність»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

24 321 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2 809 дітей та 642 медпрацівники.

Звернення Президента України Володимира Зеленського

Важливі аспекти щеплення стосуються і дітей, і людей поважного віку.

Вже 49% дорослого населення України отримали принаймні одну дозу вакцини від COVID-19.

Влада сприяє стабілізації роботи Державного підприємства «Бердянський торговельний порт»