Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Квартири, що були придбані Державною іпотечною установою, передані у комунальну власність

28 жовтня 2011 - 15:49

Під час передачі документів

У грудні 2009 - січні 2010 років на території Запорізької області Державною іпотечною установою було придбано 47 квартир для забезпечення житлом громадян, які у відповідності до законодавства потребували поліпшення житлових умов.

З них 28 квартир було придбано для органів місцевого самоврядування, а саме:

  • у Запоріжжі – 10;
  • у Бердянську – 7;
  • у Токмаку – 7;
  • у Вільнянську – 4,

19 квартир  - для працівників силових структур:

  • у Запоріжжі – 7;
  • у Бердянську -  5;
  • у Токмаку – 5;
  • у Вільнянську -2.

Проте механізм передачі цих квартир у власність громадян був відсутній. Цього року уряд  виправив це становище. Постановою Кабінету Міністрів № 855 від 27 липня 2011 р.  затверджено Порядок безоплатної передачі таких квартир. На її виконання розпорядженням голови облдержадміністрації було затверджено склад регіональної ради з передачі квартир. Рішенням виконкомів міст Запоріжжя, Бердянськ, Токмак та Вільнянск було створено аналогічні комісії на місцях.

Сьогодні в обласній державній адміністрації представники Державної іпотечної установи передали представникам регіональної ради пакети документів щодо переведення 28 квартир, що були надані органам місцевого самоврядування, з державної у комунальну власність.

Протягом місяця на сесіях міських рад міст Запоріжжя, Бердянськ, Токмак, Вільнянськ ці квартири будуть прийняті у комунальну власність і їх мешканці зможуть приватизувати своє житло.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

У закладах охорони здоров'я Запоріжжя доступна безоплатна вакцина від вірусу папіломи людини

Два тижні без тривог і поруч із друзями: діти Степногірської громади відпочили на Рівненщині

Як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів: роз’яснює ДСНС

Як подати запит на отримання публічної інформації

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 12.08.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1011 ударів по 57 населених пунктах Запорізької області

Готовність – 95 %: голова Запорізької ОДА зустрівся з мешканцями відновленого будинку

В області визначено Уповноважених з питань безбар'єрності

Оголошення про початок роботи над розробкою регіональної програми інформатизації Запорізької області на 2026 – 2028 роки

12 серпня – День жалоби у Запорізькій області

«Шлях до безпеки у 4 кроки»: чіткий алгоритм евакуації із зони бойових дій

Доступ до публічної інформації: що варто знати кожному