"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У палаці культури “Орбіта” обласне литовське товариство за сприяння відділу у справах національностей, міграції та релігій облдержадміністрації відзначило 10-річчя від дня свого заснування

29 січня 2005 - 14:33

Присутніх привітали гості свята: заступник міського голови м.Запоріжжя А.Кузьмін,  начальник відділу у справах національностей, міграції та релігій облдержадміністрації Н.Деркач,  представники обласного управління освіти та науки облдержадміністрації, міського управління культури, Запорізького культурного центру “Народний дім”, члени національно-культурних товариств міста.

Представляючи творчий доробок литовської діаспори, керівник товариства Р.Балтушіте-Фалькевич наголосила на важливості продовження  співпраці між національно-культурними товариствами регіону та місцевою виконавчою владою.

Члени литовського товариства подарували присутнім прекрасні миттєвості виступів фольклорного литовського ансамблю “Ромашки” та молодіжного танцювального колективу “Політ”. Музичні привітання ювілярам подарували фольклорні колективи інших національно-культурних товариств міста.

Своїх співвітчизників приїхали привітати з ювілеєм представники литовських національно-культурних товариства із мм. Дніпропетровська і Нікополя. Представники облдержадміністрації і міська влада пообіцяли товариству підтримку щодо проведення у травні 2005 року у м. Запоріжжя Всеукраїнського литовського фестивалю.

Читайте також

В облдержадміністрації пройшло онлайн-навчання для лікарів на тему «COVID-19: підходи до діагностики та лікування в умовах триваючої пандемії»

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

«Безбар’єрна грамотність».

Поліомієліт: коли щеплювати дитину від поліомієліту?

Стартував регіональний конкурс "Благодійне Запоріжжя-2021"

У фотоконкурсі пам'яток культури для Вікіпедії обрали найкраще фото Запорізької області 2021 року

Олександр Старух на прямому зв'язку з мешканцями області

Представники Консультативної Місії ЄС нададуть консультативну та технічну допомогу

Розглядається можливість надати право купувати ліки за програмою «єПідтримка» для осіб з інвалідністю першої групи – селекторна нарада

Освітній серіал «Безбар'єрна грамотність»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

24 321 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2 809 дітей та 642 медпрацівники.