"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Бердянську відкрився обласний центр професійної реабілітації інвалідів

26 січня 2005 - 14:46

В урочистій обстановці в Бердянську відкрився обласний центр професійної реабілітації інвалідів, створений головним управлінням праці та соціального захисту населення облдержадміністрації. З вітальними словами з нагоди знаменної події виступили заступник голови облдержадміністрації Анатолій Стрюк, міський голова Бердянська Валерій Баранов, начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Віктор Панкратов, директор центру Надія Тертична та інші.

Гості і господарі відзначили велике значення цього закладу для інвалідів області, яких нараховується понад 85 тисяч чоловік. Адже центр обладнано цілим комплексом професійної реабілітації людей з обмеженими фізичними можливостями. До його складу входять кабінети – комп’ютерні, навчальні, медичні, виробничої адаптації та інші. До послуг слухачів – навчально-виробничі майстерні, приймальний пункт замовлень тощо. Є тут і комплекс медичного супроводження інвалідів: лікувальний, фізіотерапевтичний кабінети, кабінет лікувальної фізкультури, кабінет психокорекції, пост медичної сестри. Вирішено і проблеми соціально-побутового характеру – від затишних житлових кімнат до їдальні з харчоблоком.

Після урочистого відкриття центру відбулося засідання „круглого столу” під головуванням А. Стрюка. Розмова йшла про подальше облаштування центру, вирішення проблем профорієнтації та працевлаштування інвалідів.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Стартував регіональний конкурс "Благодійне Запоріжжя-2021"

У фотоконкурсі пам'яток культури для Вікіпедії обрали найкраще фото Запорізької області 2021 року

Олександр Старух на прямому зв'язку з мешканцями області

Представники Консультативної Місії ЄС нададуть консультативну та технічну допомогу

Розглядається можливість надати право купувати ліки за програмою «єПідтримка» для осіб з інвалідністю першої групи – селекторна нарада

Освітній серіал «Безбар'єрна грамотність»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

24 321 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2 809 дітей та 642 медпрацівники.

Звернення Президента України Володимира Зеленського

Важливі аспекти щеплення стосуються і дітей, і людей поважного віку.

Вже 49% дорослого населення України отримали принаймні одну дозу вакцини від COVID-19.

Влада сприяє стабілізації роботи Державного підприємства «Бердянський торговельний порт»