Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Завершується розробка програми підвищеної енергоефективності Запорізької області

2 листопада 2011 - 15:57

Ірина Савінкова: «В уряді чекають програму підвищеної енергоефективності Запорізької області»

Цього року Запорізька обласна влада неодноразово доводила свою здатність до новаторських підходів щодо вирішення проблемних питань. Розроблена в стінах облдержадміністрації Програма продовольчої безпеки на 2011-2015 роки вже стала зразком для інших регіонів України. Місяць тому якість проектів реформування ЖКГ малих міст області дозволили «ООН-ХАБІТАТ- Україна» визнати Запорізьку область своїм пілотним проектом і наразі почалася робота з його реалізації. Активно використовується іноземний досвід залучення інвестицій шляхом створення промислових зон. У серпні-вересні відбувся обласний конкурс індустріальних парків, завдяки якому в Запорізькій області було виділено 7 промислових зон, які вже пропонуються потенційним інвесторам. Наразі завершується розробка програми підвищеної енергоефективності Запорізької області.

У своїй промові під час Міжнародного енергетичного форуму, що відбувається в Запорізькому «Козак-палаці» начальник відділу енергоефективності Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Ірина Савінкова зазначила, що в уряді дуже чекають цю програму

- Я дуже вдячна організаторам форуму за те, що матиму змогу на місці ознайомитися з розробками Запорізької області – безумовного енергетичного лідера України, - наголосила Ірина Савінкова. – Адже ваші програми вирізняються ґрунтовністю та новаторськими підходами, а також  успішним використанням європейського та світового досвіду.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Сталевий бізнес: запорізька підприємиця розширює виробництво завдяки гранту

Національний конкурс «Благодійна Україна-2025»: запоріжців запрошують до участі

Сайт «Ти в Україні» для жителів тимчасово окупованих територій став двомовним

«Цирк новорічний»: у Запоріжжі понад тисяча дітей стали глядачами святкової програми

Запорізьких аграріїв запрошують на безоплатні онлайн-семінари

Запоріжжя крок за кроком відновлює будинки, пошкоджені ворогом

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1398-го дня війни

Впродовж доби окупанти завдали 595 ударів по 21 населеному пункту Запорізької області

В Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 21.12.2025

Ветеранський спорт як шлях до відновлення та єдності: у Запоріжжі відбулися підсумкові змагання з п’ятиборства

Пенсійному фонду України – 35 років: у Запоріжжі відзначили кращих працівників державної установи