"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Доручення голови облдержадміністрації виконано

10 лютого 2005 - 16:32

Одним з перших кроків новопризначеного голови Запорізької облдержадміністрації Юрія Артеменка стало доручення начальнику облуправління ДАІ негайно навести порядок в оплаті громадянами послуг під час технічного огляду автотранспорту. За свідченнями багатьох авто володарів, з них під час ТО брали удвічі вищу плату проти передбаченої законом.

Начальник управління ДАІ УМВС в Запорізькій області Іван Безрук повідомив, що, виконуючи доручення губернатора, він перевірив стан справ. Згідно з постановою Кабінету міністрів України від 23 травня 2001 року „Про затвердження переліку платних послуг, що надаються підрозділами ДАІ МВС” проведення діагностики під час техогляду транспортних засобів коштує 34 гривні за одиницю транспорту, звірка номерів під час ТО – 7,50 грн., талон, що підтверджує проходження ТО – 11,89 грн.

У той же час, якщо автоволодарі звертаються за послугами до приватних станцій діагностики, то розцінки там значно вищі – можуть складати 57, 74 і більше гривень. ДАІ не має права втручатися у їхні справи. Зі свого боку, запевнив І.Безрук, у структурних підрозділах ДАІ я доручив відповідальним працівникам суворо дотримуватися розцінок, передбачених Постановою Кабміну за надання послуг під час проходження техогляду транспортних засобів фізичних осіб. Якщо виникнуть якісь непорозуміння з приводу оплати за техогляд, власники автотранспортних засобів можуть звернутися за телефоном 224-30-25 (відділ технічного нагляду управління ДАІ).

 

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Стартував регіональний конкурс "Благодійне Запоріжжя-2021"

У фотоконкурсі пам'яток культури для Вікіпедії обрали найкраще фото Запорізької області 2021 року

Олександр Старух на прямому зв'язку з мешканцями області

Представники Консультативної Місії ЄС нададуть консультативну та технічну допомогу

Розглядається можливість надати право купувати ліки за програмою «єПідтримка» для осіб з інвалідністю першої групи – селекторна нарада

Освітній серіал «Безбар'єрна грамотність»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

24 321 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2 809 дітей та 642 медпрацівники.

Звернення Президента України Володимира Зеленського

Важливі аспекти щеплення стосуються і дітей, і людей поважного віку.

Вже 49% дорослого населення України отримали принаймні одну дозу вакцини від COVID-19.

Влада сприяє стабілізації роботи Державного підприємства «Бердянський торговельний порт»