"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Перший віце-прем’єр–міністр України Анатолій Кінах за дорученням Президента України Віктора Ющенка представив активу області новопризначеного голову Запорізької облдержадміністрації Юрія Артеменка

11 лютого 2005 - 17:59

Анатолій Кінах розповів про перші кроки нового Уряду, поставив конкретні завдання перед регіоном і висловив впевненість, що новий голова усвідомлює свою відповідальність перед суспільством. «В Україні повинна формуватись нова влада, влада, яка опікується турботою про людей, – наголосив київський гість. – Вона повинна бути чесною і прозорою».

У відповідь Ю. Артеменко сказав, що ми спільно будемо вирішувати всі проблеми регіону, дбати про добробут кожного. Двері обласної виконавчої влади відкриті для конкретних пропозицій, ініціатив, добрих починань.

Нового голову облдержадміністрації привітав голова обласної ради Володимир Березовський та всі присутні в залі.

Після відбулася прес-конференція для центральних та місцевих засобів масової інформації.

Голова облдержадміністрації ознайомив київського гостя з проектом будівництва історико-етнографічного комплексу «Запорізька Січ» на о. Хортиця.

В кінці дня перший віце-прем’єр-міністр Анатолій Кінах разом з губернатором Юрієм Артеменком та президентом Запорізького союзу промисловців та підприємців Петром Ванатом відвідали ВАТ «Запоріжтрансформатор», де ознайомились з виробництвом і поспілкувались з працівниками підприємства.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

В облдержадміністрації пройшло онлайн-навчання для лікарів на тему «COVID-19: підходи до діагностики та лікування в умовах триваючої пандемії»

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

«Безбар’єрна грамотність».

Поліомієліт: коли щеплювати дитину від поліомієліту?

Стартував регіональний конкурс "Благодійне Запоріжжя-2021"

У фотоконкурсі пам'яток культури для Вікіпедії обрали найкраще фото Запорізької області 2021 року

Олександр Старух на прямому зв'язку з мешканцями області

Представники Консультативної Місії ЄС нададуть консультативну та технічну допомогу

Розглядається можливість надати право купувати ліки за програмою «єПідтримка» для осіб з інвалідністю першої групи – селекторна нарада

Освітній серіал «Безбар'єрна грамотність»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

24 321 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2 809 дітей та 642 медпрацівники.