Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізьких підприємців запросили долучитися до бізнес-місії у Чеську Республіку

25 листопада 2011 - 12:37

Запорізьких підприємців запросили долучитися до бізнес-місії у Чеську Республіку

Заступник голови обласної державної адміністрації Петро Гончарук провів зустріч з Генеральним консулом Чеської Республіки у м. Донецьк Ондреєм Моравеком та Віце-консулом з економічних питань Генерального консульства Чеської республіки в м. Донецьк Ладиславом Гораком.

Привітавши високих гостей на запорізькій землі, представник обласної виконавчої влади запропонував учасникам зустрічі обговорити конкретні перспективні напрямки співпраці.

- Запорізька область – потужний промисловий та агропромисловий регіон, що має значний потенціал для інтенсивного розвитку. Тому можемо запропонувати широке коло напрямків для подальшого співробітництва з Чеською Республікою, - відзначив Петро Гончарук. Зокрема, заступник голови обласної державної адміністрації акцентував увагу на запровадженні та використанні альтернативних джерел енергії, реформуванні ЖКГ, агропромисловому виробництві, будівництві овочесховищ.

Крім того, посадовець зазначив, що, спираючись на досвід Чеської Республіки, в області розроблено 23 проекти промислових зон, для семи з них вже до 2012 року буде відведено землю.

- Ми ознайомлені з економічним потенціалом вашого краю і сподіваємось, що Україна з її потужними регіонами стане більш відкритою для чеських підприємців. Переконаний, у нашого та вашого бізнесу є чимало пропозицій та тем для співпраці, - підкреслив Генеральний консул Чеської Республіки у м. Донецьк Ондрей Моравек. Також високопосадовець повідомив, що у квітні планується провести у Чехії бізнес-місію для українських підприємців. Він запросив і запорізький бізнес долучитися до цього важливого заходу.

Аналогічну бізнес-місію, але вже для чеських підприємців, планується організувати у вересні 2012 року у Запорізькій та Дніпропетровській областях.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

«Знак турботи про учнів»: запорізькі школярі отримали ноутбуки від Фундації Олени Зеленської

Діагностика на місці: у лікарні екстреної допомоги запрацював новий МРТ

Характер гартується в бою: в Запоріжжі вшанували пам’ять офіцера-розвідника Артема Присяжнюка

Підприємці Запоріжжя та області!

Від стресу до усмішки: як у Запоріжжі підтримують дітей із релокованих громад

Дія.Бізнес: практичні інструменти для підтримки та розвитку підприємництва

Запоріжців запрошують пройти безоплатний курс для майбутніх енергетиків

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 23.03.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 821 удар по 40 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1488-го дня війни

Запоріжжя в ритмі сили: ушу та кікбоксинг гартують чемпіонів

Захист, а не прикраса: інформаційна кампанія з безпеки мотоциклістів