"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

На автошляхи регіону будуть виділені державні ресурси

29 листопада 2011 - 14:10

На автошляхи регіону будуть  виділені державні ресурси

Під час наради, яка відбулася в обласній державній адміністрації за участю голови Державної служби автомобільних доріг України Володимира Демішкана, голова обласної державної адміністрації Олександр Пеклушенко порушив питання стану автошляхів регіону.

- Мені не хочеться порівнювати Запорізьку область з Дніпропетровською, але в питанні якості автошляхів наш край знаходиться у значно гіршій ситуації, - зауважив голова облдержадміністрації. Також посадовець підкреслив, що це питання потребує особливої уваги та зміни системи фінансування.

Голова Державної служби автомобільних доріг України Володимир Демішкан погодився з тим, що в Запорізькій області ситуація з дорогами вкрай складна, однак відзначив, що вже найближчим часом вона кардинально зміниться.

-  Ваш регіон знаходиться на перехресті всіх головних магістралей. Тож йому буде приділена максимальна увага та передбачено відповідні  ресурси, - запевнив Володимир Демішкан. За його словами, наступного року планується реалізація інвестиційного проекту з будівництва траси «Москва - Сімферополь», яка, зокрема, проходитиме і через Запорізьку область. Також  у подальшому служба автомобільних доріг планує щороку будувати до двох тисяч кілометрів доріг. У цих планах обов’язково будуть враховані і потреби Запорізького краю.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також