Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

На автомобілі губернатора - звичайні номери

16 лютого 2005 - 13:58

Сьогодні вранці, коли службовий автомобіль губернатора Юрія Артеменка з’явився на привокзальній площі у Дніпропетровську (там забирали керівника області з київського поїзда), на ньому вже висіли звичайні номерні знаки серії АР. Це наслідок одного з перших рішень новопризначеного голови облдержадміністрації – про ліквідацію спецномерів на автомобілях службовців та керівників підприємств і бізнесових структур, окрім тих, кому це потрібно за функціональними обов”язками. Наведення порядку у цій сфері губернатор почав власним прикладом.

На цю тему відбулася також розмова з начальником обласного управління ДАІ Іваном Безруком, під час якої губернатор доручив провести ретельне розслідування випадків отримання спеціальних міліцейських номерів окремими бізнесменами області.

 

Прес-служба облдержадміністрації

 

Читайте також

Під виглядом «підробітку»: як ворог намагається вербувати підлітків і що з цим робити

Від ідеї до фінансування: як запорізькі громади готують інвестиційні проєкти

Безоплатна психологічна допомога для ветеранів: як отримати та куди звертатися

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.04.2026

Софіївка – Підлозці: співпраця, що об’єднує та підтримує

Впродовж доби окупанти завдали 1062 удари по 39 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1525-го дня війни

Про людей і рішення: Запорізька область отримала відзнаку «Символ підтримки оборони 2025» на Міжнародному форумі згуртованості

Безпека, підтримка, можливості: як абітурієнтам з ТОТ вступити до українських вишів у 2026 році

Коли рідний дім під ворожими обстрілами: історія евакуації 66-річного жителя Пологівщини

Аграрні громадські організації Запорізької області запрошують пройти опитування щодо впровадження стандартів ЄС

«Останній активіст»: запорізька молодь опановувала навички кризового менеджменту