Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Збереження національних цінностей для нащадків - справа самого народу

6 грудня 2011 - 09:52

У музично-драматичному театрі ім. В.Н. Магара відбувся ювілейний творчий вечір, присвячений 90-річчю запорізького поета, пісняра, лауреата міжнародних конкурсів, зберігача єврейської національної спадщини Аркадія Гендлера. У числі багатьох гостей ювіляра привітала начальник відділу у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ірина Панькіна.

Аркадій Гендлер - один з небагатьох в Україні та Європі представників єврейського народу, який є носієм мови ідіш.  Ця творча людина все життя присвятила збереженню не тільки мови, але й традицій, культури, історії євреїв. Серед найбільших здобутків А.Гендлера – розробка матеріалів для навчального курсу з мови ідіш, який рекомендовано Центром єврейської освіти в Україні,  методичних рекомендацій з мовних питань для вчителів єврейських загальноосвітніх шкіл Росії та України.

За багаторічну сумлінну працю, відданість справі, вагомий особистий внесок у збереження національних культурних традицій, активну громадську діяльність ювіляра нагороджено орденом “За заслуги перед Запорізьким краєм” ІІІ ступеня.

- Ця людина дійсно має справу всього життя. Поки серед народу є такі небайдужі люди, їх традиції, культура, духовна спадщина буде збережена для нащадків, - зазначила Ірина Панькіна.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Нашого цвіту – по всьому світу: вчителька з Енергодара навчає українських дітей в Німеччині

10 років сили та любові до людей: Хортицька національна академія відзначила ювілей

Запорізький кікбоксер Володимир Семикін – дворазовий чемпіон світу з кікбоксингу

Спільна пам’ять – спільна боротьба: Роздольська та Шумська громади скріпили партнерство

Запоріжців запрошують до участі у Всеукраїнському тестуванні з фінансової грамотності

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1342-го дня війни

Впродовж доби окупанти завдали 396 ударів по 15 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 28.10.2025

«Запоріжжяобленерго» закликає бізнес: обмежень потрібно дотримуватися

Підприємці Запоріжжя та області!

«Треба жити!»: запоріжці доєдналися до написання Радіодиктанту національної єдності

«Діалог влади та бізнесу»: навички продажів як ключ до успіху