Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Головний критерій діяльності соціальних служб – увага до людини

22 лютого 2005 - 14:10

„Людям, особливо ветеранам  нерідко потрібна не стільки матеріальна допомога, а скільки увага, бо нерідко вони не можуть „достукатися” зі своїми питаннями до чиновників,  знайти звичайне людське порозуміння”, -- зазначив губернатор. А звідси і вимога до керівників різного рангу, які зараз добираються до нової команди губернатора – увага до людей, їх проблем, постійне спілкування з населенням.

Керівник області поділився деякими думками з присутніми в залі. Зокрема, негативно відгукнувся про численні плани дій, які неодмінно називають програмами, а потім кладуть їх під сукно. Напевне, варто більше займатися живою конкретною роботою, а не паперотворенням. У зв”зку з цим Ю.Артеменко попрохав нестандартно підійти до відзначення вікопомної дати – 60-річчя Великої Перемоги. Обов”язково не обминути увагою жодного ветерана, душевно, по-людському відзначити цю річницю.

Губернатор закликав разом шукати кошти на вирішення соціальних проблем. А ці кошти навколо нас: у районах зруйнували зрошувальні системи і вивезли на металобрухт, у деяких лікарнях під „дахом” головних лікарів працюють аптечні кіоски, в яких продають страшенно дорогі ліки, або десятки тисяч гривень крутяться у тіньовому бізнесі володарів маршрутних перевезень пасажирів. Тому нині вживаються оперативні заходи для нормального поповнення обласного бюджету.

Ю.Артеменко нагадав, що одним з головних завдань, яке поставив Президент України перед органами виконавчої влади, є створення нових робочих місць, особливо для інвалідів. Ця проблема особливо актуальна для нашого регіону, який за цим показником займає одне з останніх місць в країні.

Керівник області підтримав ідею начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Віктора Панкратова про створення системи швидкої соціальної допомоги. Адже нерідко окремі люди потрапляють в якісь кризові ситуації, коли необхідно терміново допомогти. Якщо діяти казенно, то це займе багато часу. Отже треба відпрацювати чітку і дієву систему оперативної допомоги.

Учасники колегії активно обговорили доповідь В.Панкратова про підсумки роботи за 2004 рік та основні напрямки на 2005 рік (з нею можна ознайомитися у розділі „Стенограми”), пропозиції губернатора і прийняли розгорнуте рішення.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 16.05.2022

Заступник голови обласної державної адміністрації Сиволап Віталій Вікторович

Поліцейські зафіксували черговий факт ворожого обстрілу мирного населення Пологівського району

Обласний центр зайнятості продовжує надавати свої послуги

Оперативна інформація щодо безпечності питної води в запорізькій області за 15.05.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 15.05.2022

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 08.00 годину 15.05.2022 р.

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 16.05.2022 року (08:00) - ЗСУ, 82 доба (ВІДЕО)

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 15.05.2022 року (22:00) - ЗСУ, 81 доба (ВІДЕО)

Окупанти знаходяться в глухому куті. Звернення Володимира Зеленського 15.05.2022 (Відео)

На Запоріжжі продовжується документування фактів воєнних злочинів російських окупантів.

Академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» презентував захисникам нашого краю програму «Встань, козацька славо»