Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Олександр Пеклушенко: «Народні депутати від Запорізької області згуртовано попрацювали в інтересах регіону»

23 грудня 2011 - 16:24

Голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко висловив подяку всім народним депутатам України від Запорізької області за відстоювання інтересів регіону під час формування та ухвалення Державного бюджету України на 2012 рік.

Голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко висловив подяку всім народним депутатам України від Запорізької області за відстоювання інтересів регіону під час формування та ухвалення Державного бюджету України на 2012 рік.

Глава області переконаний, що народні обранці продемонстрували виняткову відповідальність та зайняли принципову позицію щодо необхідності збільшення видатків для розвитку та вирішення ряду нагальних проблем Запорізького краю.

Згідно з головним фінансовим кошторисом країни для Запорізької області передбачено 1 мільярд 945 млн. грн. субвенцій, що на 17% більше ніж у 2011 році. Зокрема, на 20% збільшено обсяг субвенцій на забезпечення пільг по проїзду, зв’язку та інших. Субвенція на соціально-економічний розвиток територій становить 156 млн. грн., у порівнянні з поточним роком її збільшено на 64%. 76 мільйонів гривень у вигляді субвенцію має надійти на будівництво та ремонт комунальних доріг. Її обсяги зросли на 43% у порівнянні з поточним роком.

Крім того 204 млн. грн. цільових субвенцій спрямують на охорону здоров’я. З них  105 млн. грн. - на придбання медичного транспорту та обладнання.

Також за рахунок державних програм для області передбачено 14 млн. грн. на придбання  шкільних автобусів і 9 млн. грн. - на шкільні підручники.

У Держбюджеті на 2012 рік також передбачено кошти на будівництво мостових переходів через Дніпро у Запоріжжі. Крім того, на законодавчому рівні забезпечено гарантоване фінансування реконструкції запорізького палацу спорту «Юність» та виділення коштів на придбання медичного обладнання.

На думку Олександра Пеклушенка, народні депутати України від Запорізької області зробили гідний та гарний подарунок усім жителям Запорізького краю напередодні новорічних свят.

 

Довідково: У Верховній Раді України 6-го скликання Запорізьку область представляють такі народні депутати: Олексій Бабурін, Валерій Баранов, В’ячеслав Богуслаєв, Таріел Васадзе, Валерій Гацько, Олександр Козуб, Валерій Крайній, Артем Пшонка, Сергій Соболєв, Анатолій Степаненко, Ярослав Сухий, Вадим Трофименко, Зоя Шишкіна, Володимир Ярощук.      

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

В Запорізькій області провели оцінку ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення у 2025 році

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1349-го дня війни

У Запорізькій ОДА відбулася зустріч із представниками стратегічного проєкту «Reclaim»: обговорили підтримку прифронтових громад і подальшу співпрацю

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 05.11.2025

Підприємці Запоріжжя та області!

Впродовж доби окупанти завдали 658 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області

Якісна медицина в комфортних умовах для найменших пацієнтів: у Запоріжжі триває будівництво хірургічного корпусу обласної дитячої лікарні

Врожай 2025 року: стійкість запорізьких аграріїв у прифронтових умовах

Місяць цифрової грамотності 2025: як підвищити свої цифрові навички разом із Дія.Освіта

Крок до євроінтеграції України: відбулися Конгресові слухання щодо запровадження системи державного нагляду за рішеннями громад

Екологічна небезпека та загроза для здоров’я людей: чому не можна спалювати суху траву та листя

Прийнято стандарт для безбар’єрного простору: ДСТУ ISO 21542:2025