Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Тепла в квартирах, тепла в душах, щастя дітлахам побажав губернатор молодим сім’ям гуляйпільців, які сьогодні отримали свідоцтва на право власності на квартири

24 лютого 2005 - 16:06

Сьогодні голова облдержадміністрації Юрій Артеменко разом з міністром України у справах сім’ї, дітей та молоді Юрієм Павленком здійснив першу робочу поїздку по області – побував у Гуляйполі. Тут відбулася приємна подія – здача в експлуатацію двох під’їздів п’ятиповерхового будинку. Завдяки реалізації державної та обласної програм забезпечення молоді житлом. Окрім державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву до фінансування проекту приєдналось підприємство „Укрконверсбуд” зі своїми асигнуваннями на будівництво житла для військовослужбовців, звільнених у запас. В результаті ошатні і теплі квартири отримали 24 молодих сім’ї та 9 колишніх військовослужбовців.

Виступаючи на урочистостях біля будинку, губернатор насамперед відзначив активну життєву позицію гуляйпільців. Невипадково тут перед призначенням голови райдержадміністрації розгорілися бурхливі суперечки. Одні хвалять нинішнього голову Ігоря Бірюкова, інші гудять.

„Рішення по кандидатурі голови райдержадміністрації буде Президента і моє. І ми за це відповідаємо. Нині приходить нова команда і можемо інколи помилятися. Тому ми говоримо головам райдержадміністрацій, що даємо три місяці, щоб вже першими кроками довели чи то на Гуляйпільщині, чи то на Пологівщині свою здатність на позитивні зрушення. Це не значить, що тут виростуть нові будови. А ось ставлення до людей має змінитися. Це безумовно”.

Ю. Артеменко з приємністю згадав, що ще два місяці тому він разом із сьогоднішнім міністром Юрієм Павленком у стінах Верховної Ради думали як зробити Україну кращою. І сьогодні губернатор радий, що міністр також свій перший візит зробив не до обласного центру, а безпосередньо в район, ближче до людей.

Керівник області побажав новоселам тепла в квартирах, тепла в душах, щастя дітлахам і сім’ям. Висловив упевненість, що за цим будинком буде здано в експлуатацію наступний. Зі свого боку, запевнив Ю.Артеменко, він буде робити все можливе для поліпшення добробуту людей.

У свою чергу міністр Ю.Павленко запевнив гуляйпільців, що новий Уряд буде приділяти більше уваги молодим сім’ям. Зокрема, нинішнього року мають намір видати молодим сім’ям на будівництво житла понад 10 тисяч кредитів, що буде у п’ять разів більше минулорічного. Тому закликав молодих жінок не боятися народжувати дітей.

Іменників-новоселів тепло вітали голова правління державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Валерій Омельчук, директор Гуляйпільського будівельно-монтажного бюро „Промінь” (головний будівельник) Володимир Білецький та інші.

Тривалими оплесками нагородили присутні Ю.Артеменка та Ю.Павленка, які вручили молодим свідоцтва на право власності житла. Вручили ордери і колишнім військовослужбовцям.

Високі гості із задоволенням відвідали кілька квартир новоселів.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 16.05.2022

Заступник голови обласної державної адміністрації Сиволап Віталій Вікторович

Поліцейські зафіксували черговий факт ворожого обстрілу мирного населення Пологівського району

Обласний центр зайнятості продовжує надавати свої послуги

Оперативна інформація щодо безпечності питної води в запорізькій області за 15.05.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 15.05.2022

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 08.00 годину 15.05.2022 р.

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 16.05.2022 року (08:00) - ЗСУ, 82 доба (ВІДЕО)

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 15.05.2022 року (22:00) - ЗСУ, 81 доба (ВІДЕО)

Окупанти знаходяться в глухому куті. Звернення Володимира Зеленського 15.05.2022 (Відео)

На Запоріжжі продовжується документування фактів воєнних злочинів російських окупантів.

Академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» презентував захисникам нашого краю програму «Встань, козацька славо»