Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Олександр Пеклушенко вважає неможливим розвиток територій без коштів

29 грудня 2011 - 14:58

Олександр Пеклушенко вважає неможливим розвиток територій без коштів

Голова обласної державної адміністрації Олександр Пеклушенко виступив перед депутатами обласної ради у ході  XIV  позачергової сесії, яка присвячена питанням бюджету  регіону на наступний  2012 рік. Головний фінансовий документ області голова ОДА  назвав бюджетом розвитку -  недостатнім, проте  якісним.

 Разом з тим, Олександр Пеклушенко поінформував депутатів, що  в наступному році на 64% збільшено державну субвенцію на розвиток окремих територій області. ЇЇ сума складає  156 млн. грн.. Субвенцію на будівництво та ремонт доріг збільшено на 43,3 %, а це – понад 76 млн. грн. На охорону здоров’я передбачено цільові субвенції в розмірі 133,1 млн. грн.. Голова облдержадміністрації зазначив, що і цю суму можна суттєво збільшити.

Олександр Пеклушенко також акцентував увагу на тих об’єктах, питання по  фінансуванню яких вже вдалося вирішити у поточному році. А саме, на реконструкцію Палацу спорту «Юність» та  Міжнародного аеропорту «Запоріжжя», які мають стати візиткою обласного центру та показником розвитку всієї області.

 Розвиток територій неможливий без головного чинника – грошей. І задача влади – навчитися не лише економити, а  й заробляти, - підкреслив Олександр Пеклушенко, - А далі влада та бізнес мають пройти тест на патріотизм і навчитись працювати разом над реалізацією плану розвитку Запорізької області, – підбив риску голова обласної державної адміністрації.

 

Управління у справах преси та інформації 

Читайте також

70 років із наукою, університетом і Запорізьким краєм: у Запоріжжі відзначили ювілей професора Володимира Кюрчева

Служіння державі та людям: в Запоріжжі відзначили кращих держслужбовців

Підприємці Запоріжжя та області!

Останній кадр — майже повний екран займає синьо-жовтий прапор, що звивається на вітрі. Камера поступово відходить назад, відкриваючи солдата на БТР Кадр згасає у золотавому світлі вечірнього неба.

Німецькі партнери продовжують підтримувати Запорізьку область: комунальні служби отримали гуманітарну допомогу від THW

Базова соціальна допомога: новий підхід до підтримки сімей

Експерти обговорили із запорізькими підприємцями механізми впровадження локалізації у публічних закупівлях

Запорізький школяр відзначився у фіналі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Пенсійні виплати для військовослужбовців із інвалідністю: що важливо знати

Упродовж доби окупанти завдали 458 ударів по 10 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 23.06.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1215-го дня війни